Koła zainteresowań

KOŁA ZAINTERESOWAŃ

KLASY 0 – III

Rodzaj zajęć

Imię i nazwisko Nauczyciela

Dzień

Sala

Godzina

 

Koło matematyczne

 

B. Rafalska

czwartek

D2

13.25-14.10

klasy II

czwartek

D6

14.15-15.00

klasy III

Koło komputerowe

 

B. Jaworska

środa

B12

12.35 – 14.10

Koło teatralne

 

G. Michalska

poniedziałek

msg

13.30 – 14.30

Koło przyrodnicze

dla klas I

 

M. Muratow

wtorek

D16

13.40 - 14.25


Koło plastyczne

 

A. Młyżywa - Śliwa

wrorek

C 21

13.30 - 14.15

Język angielski

 Koło j. angielskiego

Nauczyciel  będzie informował dzieci o kole z tygodniowym wyprzedzeniem

K. Janicka

 kolo dla klas I - III co 3 tygodnie 

 Koło dla klasy  3 d w czwartek raz na 3 tyg. 

D 5


D 3

12.40 – 13.25


12.40 - 13.25

Zajęcia psychoruchowe

 

I. Mądry

poniedziałek

C25

11.45 - 12.30

Terapia pedagogiczna

 

M. Muratow

środa

 

11.45 – 12.30

Terapia pedagogiczna

J. Kaczmarek

wtorek

 

11.45 – 12. 30


Zajęcia wyrównawcze

E. Żółtowska

wtorek

B24

7. 05 – 7. 50

Zajęcia wyrównawcze

D. Białas

środa

B23

7.05 – 7.50

Zajęcia wyrównawcze

A. Milczanowska

poniedziałek

B7


11.45 – 12.30

Zajęcia wyrównawcze

kaligrafia

I. Mądry

środa

D16

11.45 - 12.30

Wolontariat

E. Maj


środa

czytelnia

13.45 – 14.30

SKS  klasy V- VI

D. Pabis

wtorek

sgd

15.30 – 17.00


SKS dla klas IV-VI (VII)

K. Wójcik

poniedziałek

sgd

13.45 – 14.30

 

 

KOŁA ZAINTERESOWAŃ

Klasy IV – VII

Rodzaj zajęć

Klasa

Imię i nazwisko nauczyciela

Dzień

Sala

Godzina

Koło komputerowe

4-7

W. Suchta

poniedziałek


P1

13.45 - 14.30

Koło przyrodnicze

 

4,5,6,7

 

B.Butenhof-Moszara

B. Dąbrowska

sobota

(wycieczki raz
w miesiącu)

 

 

Koło ekonomiczne

4,6

K.Szydłowska-Kloryga

wtorek

D 24

13.45 - 14.30

Koło historyczne

5,7

B. Frankowska-Kędziora

wtorek

C12

13.45 - 14.30

Koło polonistyczno-teatralne

6,7

J. Gwiazda

wtorek

C12

14.35 - 15.20

Koło języka angielskiego

 

M.Rymaszewska-Kuźniewska

środa

D16

13.45 – 14.30

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - matematyka

4a,b

4c,d

A. Walczak

 

wtorek

P7

7.05 - 7.50

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - matematyka

6

K.Szydłowska-Kloryga

piątek

B14

7.05 - 7.50

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - matematyka

5, 7

B. Król-Jelińska

 

wtorek

B14

7.05 - 7.50

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - język angielski

4,6

M. Wachowska

czwartek

D25

13.30 - 14.15

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - język polski

4 - 7

A. Zimanowicz

wtorek

D6

13.30 - 14.15

Piłka ręczna chłopców

4,5

R. Wójcik

 

 

 

Koło Młodych Kompozytorów

 

P. Michalak

środa

C1

15.30 - 16.15

Trening Destination

Imagination

7

A. Zimanowicz

 

B. Król-Jelińska

czwartek (co dwa tygodnie 2h)

czwartek

B14

7.05 - 8.45

 

8.00 - 8.45

Terapia pedagogiczna

5 - 7

M. Ciszek

czwartek


C14

13.45 - 14.30

Koło plastyczne, ceramiczne

7

M. Ossowska

piątek

C3

14.30-16.00

Koło rękodzieła

5-7

D. Bil

wtorek


B12

14.35 - 15.20

Koło plastyczne

 

4-7

I. Opania

poniedziałek

C3

13.45-15.20

 

 

   KOŁA ZAINTERESOWAŃ 

 Klasy II i III G 18

 

Rodzaj zajęć

Klasa

Imię i nazwisko

nauczyciela

Dzień

Sala

Godzina

Koło ECDL

 

6,7 2gim.

3gim

J. Koń

środa

P2

14.30 - 16.15

Koło biologiczne

 

2,3

B. Gąsiorowska

pierwszy poniedziałek miesiąca (wyjście)

 

14.35 - 16.15

Koło dziennikarskie

 

2c,3c

A. Tocicka

czwartek

P1

12.40 - 13.25

Koło naukowe – fizyka i robotyka

2gim i 3gim

M. Sęga

piątek

C14

13.45 - 14.30

Koło matematyczne

 

K. Kowalczuk

wtorek

D14

8.00 - 8.45

Koło matematyczne

 

K. Paprocka

środa

D24

7.05 - 7.50

Koło geograficzne UWr

 

J. Jasińska

raz w miesiącu soboty - wykłady multimedialne

 

 

Zajęcia techniczno-informatyczne

2,3

W. Suchta

czwartek

P1

7.05 - 7.50

Koło teatralne w języku angielskim

 

2 gim.
i 3 gim.

A. Głowienka

M. Żak

K. Morawska

według potrzeb

 

według potrzeb

Język angielski - przygotowanie do egzaminu

3b

K. Morawska

 

wtorek

C24

8.00 - 8.45

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - matematyka

2c,2g, 2i, 7c

 

B.Zielińska-Laszczyk

środa

 

D15

 

7.05 - 7.50

 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - matematyka

2d, 7d

M. Brożyna

środa

D14

13.45- 14.30

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - język angielski

2ab, 7abe

A. Weretelnik

poniedziałek

C21

14.35 - 16.15

Koło chemiczne/zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - chemia

2,3

D. Młyńczak

poniedziałek

C25

15.20- 16.50

Koło chemiczne/zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - chemia

2g i 7

A. Moskwa

wtorek

C23

14.30- 15.20

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - geografia

7cde

2agi

3abcd

J. Jasińska

poniedziałek

D23

15.30 - 16.15

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - geografia

7ab

2bcd

3gi

E. Milewski

środa

 

D22

14.35 - 16.15

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - język polski

2

A. Morawska

wtorek

D13

14.35 - 15.20

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - fizyka

2 gim.

3gim. i 7

M. Sęga

wtorek

C14

14.35 - 15.20

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - fizyka, informatyka

2 gim. 3 gim. 7

J. Koń

wtorek

P2

7.05 - 7. 50

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - fizyka i matematyka

7 i 2, 3 gim.

K. Kowalczuk

poniedziałek

D16

14.35 - 15.20

Zajęcia sportowe – piłka ręczna, piłka siatkowa (dziewczyny, chłopcy)

 

 

 

T. Chruściak

poniedziałek

sgd

15.25 - 16.10

Koło Przewodników Wrocławia

2,3

J. Magiera

ruchome

D4

ruchome

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego - język włoski

3g

A. Karaś

piątek

D6

12.40 - 13.25

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego - matematyka

3g

K. Paprocka

poniedziałek

D 24

7.05 - 7.50

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego - matematyka

3c

B.Zielińska-Laszczyk

czwartek

D15

7.05 - 7.50

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego - matematyka

3d

J. Jasińska

czwartek

D23

14.35 - 15.20

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego - matematyka

3a,

M. Brożyna

środa

D14

12.40 - 13.25

3b

 

M. Brożyna

środa

 

D14

 

7.05. - 7.50 (zamiennie z 8 lekcją)

3i

M. Brożyna

piątek

D14

7.05 - 7.50

Koło ceramiczne

2gim. i 3gim.

M. Ossowska

 

piątek

C3

14.30-16.00

Koło skrablowe

 

M.Górska

 

 

czytelnia

 

Dyskusyjny Klub Książkowy

 

M. Ciszek

środa

czytelnia

12.40 - 13.25

Koło historyczne - zajęcia przygotowujące do konkursów

3a

A. Maziarska

piątek

D3

12.40- 13.25

SKS - piłka nożna

 

2 gim. 3 gim.

D. Michaliszyn

środa

dsg

15.30 - 17.00

SKS - ćwiczenia siłowe, tenis stołowy

2 gim. 3 gim

Ł. Symonowicz

wtorek

 

15.30-16.30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2011 - Zespół Szkół Nr 20 we Wrocławiu
Szkoła Podstawowa nr 65, Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st.nr 3, Szkoła Muzyczna I st. nr 3