Plan zajęć teoretycznych

 

 

PLAN ZAJĘĆ TEORETYCZNYCH W SZKOLE MUZYCZNEJ

 

ROK SZKOLNY 2017/2018

 
 

KLASA I cykl 6-letni grupa 1

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

 

14:10-14:55

Rytmika

sala A-11

mgr Anna Kierakowicz

 

 

15:00-15:45

Kształcenie słuchu

Sala A-1

mgr Maja Flis

 

15:00-15:45

Kształcenie słuchu

Sala A-1

mgr Maja Flis

 

 

 

 

 KLASA I cykl 6-letni grupa 2

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

 

15:00-15:45

Rytmika

sala A-11

mgr Anna Kierakowicz

 

15:50-16:35

Kształcenie słuchu

sala A-21

mgr Beata Sawka

 

 

15:50-16:35

Kształcenie słuchu

sala A-21

mgr Beata Sawka

 

 

 

 

 KLASA I cykl 6-letni grupa 3

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

 

16:40-17:25

Rytmika

sala A-11

mgr Anna Kierakowicz

 

17:30-18:15

Kształcenie słuchu

sala A-21

mgr Beata Sawka

 

 

17:30-18:15

Kształcenie słuchu

sala A-21

mgr Beata Sawka

 

 

 

 

 

KLASA II cykl 6-letni grupa 1

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

 

15:00-15:45

Kształcenie słuchu

sala A-21

mgr Beata Sawka

 

15:00-15:45

Kształcenie słuchu

sala A-21

mgr Beata Sawka

 

 

15:50-16:35

Rytmika

sala C-11

mgr Karin Walter-Kurpios

 

 

 

 

KLASA II cykl 6-letni grupa 2

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

 

16:40-17:25

Kształcenie słuchu

sala A-21

mgr Beata Sawka

 

16:40-17:25

Kształcenie słuchu

sala A-21

mgr Beata Sawka

 

 

17:30-18:15

Rytmika

sala C-11

mgr Karin Walter-Kurpios

 

 

 

 

KLASA III cykl 6-letni grupa 1

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

 

16:40-17:25

Kształcenie słuchu

sala C-11

mgr Karin Walter-Kurpios

15:00-15:45

Kształcenie słuchu

sala C-11

mgr Karin Walter-Kurpios

 

 

 

 

15:50-16:35

Rytmika

sala C-11

mgr Karin Walter-Kurpios

 

 

 

 KLASA III cykl 6-letni grupa 2

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

 

15:00-15:45

Kształcenie słuchu

sala B-16

mgr Przemysław Michalak

 

15:00-15:45

Konsultacje dla

Dzieci Niewidomych

sala C-11

mgr Ewelina Lepka

 

 

15:50-16:35

Rytmika

sala A-11

mgr Anna Kierakowicz

 

15:50-16:35

Kształcenie słuchu

sala B-16

mgr Przemysław Michalak

 

 

KLASA IV cykl 6-letni grupa 1

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

15:00-15:45

Audycje muzyczne

sala C-11

mgr Ewelina Lepka

15:50-16:35

Kształcenie słuchu

sala B-16

mgr Przemysław Michalak

 

15:00-15:45

Kształcenie słuchu

sala B-16

mgr Przemysław Michalak

 

 

 

 

15:50-17:25

Chór

AULA

mgr Sylwia Mika

 

 
 

KLASA IV cykl 6-letni grupa 2

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

15:00-15:45

Audycje muzyczne

sala C-11

mgr Ewelina Lepka

17:30-18:15

Kształcenie słuchu

sala B-16

mgr Przemysław Michalak

 

15:50-17:25

Chór

AULA

mgr Sylwia Mika

 

 

 

 

17:30-18:15

Kształcenie słuchu

sala B-16

mgr Przemysław Michalak

 

 

KLASA V cykl 6-letni grupa 1

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

15:50-16:35

Audycje muzyczne

sala C-11

mgr Ewelina Lepka

15:50-16:35

Kształcenie słuchu

sala A-1

mgr Maja Flis

 

 

15:50-16:35

Kształcenie słuchu

sala A-1

mgr Maja Flis

16:40-18:15

Chór

AULA

mgr Sylwia Mika

 

 

 

 


 

KLASA V cykl 6-letni grupa 2

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

15:50-16:35

Audycje muzyczne

sala C-11

mgr Ewelina Lepka

16:40-17:25

Kształcenie słuchu

sala A-1

mgr Maja Flis

 

 

16:40-17:25

Kształcenie słuchu

sala A-1

mgr Maja Flis

16:40-18:15

Chór

AULA

mgr Sylwia Mika

 

 

 

 


 

KLASA VI cykl 6-letni

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

15:00-16:35

Chór

AULA

mgr Sylwia Mika

 

 

15:50-16:35

Audycje muzyczne

sala A-1

mgr Gemma Dżugaj-Michalska

 

16:40-17:25

Kształcenie słuchu

sala C-11

mgr Ewelina Lepka

 

 

16:40-17:25

Kształcenie słuchu

sala C-11

mgr Ewelina Lepka

 

 

 

KLASA I cykl 4-letni

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

 

 

15:00-15:45

Kształcenie słuchu

sala A-21

mgr Beata Sawka

 
 

KLASA II cykl 4-letni

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

 

 

15:50-16:35

Kształcenie słuchu

sala A-21

mgr Beata Sawka

15:50-16:35

Audycje muzyczne

sala C-11

mgr Ewelina Lepka

15:50-16:35

Kształcenie słuchu

sala A-21

mgr Beata Sawka

 

 

16:40-18:15

Chór

AULA

mgr Sylwia Mika

 

 

 

 

 

KLASA III cykl 4-letni

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

 

 

15:00-16:35

Chór

AULA

mgr Sylwia Mika

16:40-17:25

Audycje muzyczne

sala A-1

mgr Gemma Dżugaj-Michalska

16:40-17:25

Kształcenie słuchu

sala A-21

mgr Beata Sawka

 

 

16:40-17:25

Kształcenie słuchu

sala A-21

mgr Beata Sawka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

KLASA IV cykl 4-letni

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

 

15:00-16:35

Chór

AULA

mgr Sylwia Mika

 

16:40-17:25

Kształcenie słuchu

sala B-16

mgr Przemysław Michalak

 

 

16:40-17:25

Kształcenie słuchu

sala B-16

mgr Przemysław Michalak

 

17:30-18:15

Audycje muzyczne

sala A-1

mgr Gemma Dżugaj-Michalska

 

 

 



PLAN ZAJĘĆ NAUCZYCIELINSTRUMENTU I TEORII  SZKOŁY MUZYCZNEJ I st. nr 3

w roku szkolnym 2017 / 2018

 

NAZWISKO I IMIĘ NAUCZYCIELA

dzień tygodnia

Godz.

SALA

  1. 1.

Bałdyga Mariusz

klarnet

Wtorek

12.00- 13.45

13.45-19.15

D- 15

B -13

czwartek

12.40- 13.45

13.40-19.00

C -21

B -13

Piątek

12.40- 17.50

B -12/B -17

  1. 2.

Chronowska Małgorzata

akompaniament

Poniedziałek

12.00- 19.15

A - 21

Wtorek

13.00- 18.00

B -24

Czwartek

13.30- 18.00

B - 14

  1. 3.

Chudy Izabela

flet

 

Poniedziałek

12.00- 18. 15

A - 15

Wtorek

16.10- 17.10

B - 15

Czwartek

14.00- 17.00

B -15

Piątek

14.00- 17.15

A -15

  1. 4.

Czopka Magdalena

harfa

Wtorek

13.00- 19.45

C- B

Czwartek

13.30- 19.45

C - B

  1. 5.

Dolińska Lidia

fortepian

 

Poniedziałek

12.30 – 18.15

B-23

Piątek

13.00- 17.30

B-23

Środa

13.00-17.00

B-23

Czwartek

12.30 – 18. 45

B-26

  1. 6.

FLIS Maja

kształcenie słuchu

 

Poniedziałek

8.00- 13.25

B-27

Wtorek i piątek

15.00- 17.25

A-1

Środa

8.00- 10.40

B-27

Czwartek

8.00- 10. 40

B-27

  1. 7.

Golińska Agnieszka

Skrzypce

Poniedziałek

8.00-8.45

B-18

Wtorek

11.45-17.30

D-12

Środa

8.00-8.45

11.45-12.30

B-18

B-22

Czwartek

8.00-8.45

11.45-12.30

12.45-16.00

B-21

P-7

A-1

Piątek

12.45-13.45

14.00-16.00

16.00-17.30

B-16

P-7

B-16

Goliński Waldemar

skrzypce

Poniedziałek

14.00-19.00

P-7

Wtorek

12.45-16.00

P-7

Środa

12.45-17.00

P-7

Czwartek

13.30-17.00

P-7

  1. 9.

Górska Oliwia

fortepian

Poniedziałek

9.30 – 13.25

B-21

Wtorek

12.40 – 19.45

C-1

Środa

15.00-18.45

B-25

Piątek

7.00- 19.20

B -26/B -27

  1. 10.b

Grabowska Alicja

fortepian

poniedziałek

13.30-19.15

B-25

wtorek

13.00- 18.15

B-25

Środa

12.00- 18.10

B-21

czwartek

13.00- 19.00

B-25

Gorajska Agnieszka

         Flet

Poniedziałek

12.00- 16.45

C-22

wtorek

12.30- 17.25

C-21/C-22

Środa

12.45- 18.10

A-15

czwartek

12.15- 18.40

C-22

  1. 12.

Helwing Bartłomiej

gitara

wtorek

13.40-18.50

C-20

środa

13.40- 17.50

C-20

czwartek

13.55- 18.20

C-20

piątek

12.40- 17.30

C-20

  1. 13.

Jankowski Kamil

(zastępstwo za Maksoń Anna)

fortepian

wtorek

12.35- 18.40

B-21

środa

13.00-18.35

B-24

czwartek

12.45- 14.30

B-23

piątek

12.00- 18.50

B-21

Kocyan Joanna

Fortepian

Poniedziałek

11.15- 20.00

B-18

Wtorek

11.45- 18.30

B-18

Środa

12.30- 20.00

B-18

czwartek

7.00- 8.30

B-18

  1. 15.

Klawińska Małgorzata

gitara

Poniedziałek

11.50- 12.20

Harcówka

wtorek

12.35- 15.00

15.00-20.20

A-21

C-13

Czwartek

12.30-14.45

14.45-19.15

A-21

C-13

                  

 

 

Kierakowicz Anna

Rytmika

Wtorek

 

14.10-17.25

 

A-11

 

  1. 17.

Kozieł Józef

klarnet

 

 

Poniedziałek

13.30-18.50

B-13

Środa

13.00-16.00

B-13

Piątek

13.00-17.30

B-13

  1. 18.

Kwiatkowski Julian

Akordeon

 

Poniedziałek

12.00-20.00

A12

Czwartek

12.00-20.00

A12

  1. 19.

Michalak Przemysław

Wtorek

15.00-19.05

B-16

Czwartek

15.00-19.05

B-16

  1. 20.

Mika Sylwia

chór

 

 

Poniedziałek

12.40-18.15

Aula

Wtorek

15.00-16.35

Aula

Środa

12.40-18.15

Aula

Czwartek

12.40-17.25

Aula

  1. 21.

Miłaszewicz Barbara

fortepian

 

Poniedziałek

13.30-18.45

A-1

Środa

13.30-16.00

A-1

Czwartek

12.45-17.00

B-18

Michalska – Dżugaj Gemma

audycje muzyczne

Czwartek

15.50-18.15

A-1

  1. 23.

Piecha Dariusz

wiolonczela

Poniedziałek

12.00-20.15

B-17

Wtorek

13.30-18.00

B-17

Środa

13.30-18.00

B-17

Czwartek

13.30-18.00

B-17

Piątek

13.30-18.00

B-14

  1. 24.

Polak Michał

perkusja

 

Poniedziałek

12.30-19.15

P4/P3

Wtorek

12.30-13.15

P4/P3

Środa

12.30-20.00

P4/P3

Czwartek

13.30-14.15

P4/P3

Piątek

14.30-15.15

P4/P3

  1. 25.k

Porębski Jerzy

waltornia

Poniedziałek

12.40-17.00

C-23

Środa

13.45-17.00

C-23

Czwartek

16.45-17.15

C-23

Piątek

14.00-17.30

C-23

  1. 26.

Rusinek Małgorzata

skrzypce

Wtorek

12.15-12.45

12.45-18.15

B-25

B-22

Środa

7.30-8.45

B-21

Czwartek

12.45-18.00

B-22

Piątek

13.15-16.00

B-22

Rzemieniecka Maria

akompaniament

 

 

 

Poniedziałek

12.15-20.15

P3/P4/A11

Wtorek

12.15-19.00

P3/P4

Środa

13.00-18.00

A-11

Piątek

   16.45-17.30

B-24

 

Sawka Beata

kształcenie słuchu

Poniedziałek

8.55-9.40

9.55-10.40

B-27

A-1

Wtorek

   15.00-19.00

A-21

Środa

12.40-13.25

15.00-17.25

A-21

Czwartek

11.45-12.30

15.00-18.15

B-27

A-21

Piątek

15.00-17.25

A-21

  1. 29.

Stroński Marek

Trąbka

 

 

Poniedziałek

   . 8.00-8.45

     12.30-13.30

   13.30-19.15

B-21

A-21

B-15

Środa

12.30-13.30

13.30-18.00

HarcówkaB-15

Piątek

8.00-8.45

12.30-13.30

13.30-15.30

B-21

A-21

B-15

  1. 30.

Szuber – Wolny Ludmiła

Flet

 

Poniedziałek

14.45-16.45

C-24

Wtorek

12.30-19.00

A-15

Czwartek

13.30-17.30

A-15

Piątek

12.30-17.00

A-11

  1. 31.

Szykuła Agnieszka

wiolonczela

 

Poniedziałek

13.00-19.00

B-14

Wtorek

13.45-18.10

B-14

Środa

12.30-14.30

B-14

Czwartek

13.30-15.30

15.30-16.45

A-1

B-14

  1. 32.

Szymański Grzegorz

perkusja

 

 

Poniedziałek

14.30-20.35

P3/P4

Czwartek

14.30-20.00

P3/P4

Sobota

10.00-13.00

P3/P4

  1. 33.

Wachowicz Agnieszka

fortepian

Poniedziałek

12.00-19.25

B-26

Czwartek

13.00-18.45

B-27

Walter – Kurpios Karin

rytmika

Wtorek

15.50-18.15

C-11

Środa

8.00-16.35

B-23/C-11

  1. 35.

Wisłocki Maciej

Gitara

 

 

Poniedziałek

12.40-18.05

A-26

Wtorek

12.45-15.30

A-26

Środa

13.20-17.30

A-26

Czwartek

13.00-18.15

A-26

  1. 36.

Wrembel Rafał

Fortepian

Poniedziałek

12.30-15.05

C-17

Środa

11.00-19.00

B-26

Piątek

12.30-15.50

B-25

  1. 37.

Wójtowicz – Kwiatkowska Elżbieta

fortepian

Poniedziałek

13.25-20.10

B-21

Czwartek

13.00-20.15

B-21

Zalewski Aleksander

Trąbka

Wtorek

13.00-15.00

C-11

Środa

13.00-18.15

D-14

Piątek

13.00-18.15

C-13

  1. 39.

Zawisza Emilia

skrzypce

Środa

   12.00-13.00

   13.30-18.30

A-12

B-22

Piątek

   12.45-19.15

C-11

  1. 40.

 

Żyto Barbara

fortepian

 

Poniedziałek

11.35-12.05

13.45-17.05

Aula

B-27

Środa

7.25-9.25

17.55-19.10

B-26

C-1

Czwartek                                    

14.30-15.30

18.00-19.30

B-24

B-24

Piątek

10.30-11.15

12.30-18.45

B-26

B-26

 

 

 

Copyright © 2011 - Zespół Szkół Nr 20 we Wrocławiu
Szkoła Podstawowa nr 65, Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st.nr 3, Szkoła Muzyczna I st. nr 3