Sukcesy uczniów

Spis treści
Sukcesy uczniów
Rok szkolny 2015/2016
Rok szkolny 2014/2015
Rok szkolny 2013/2014
Rok szkolny 2012/2013
Rok szkolny 2011/2012
Rok szkolny 2010/2011
Rok szkolny 2009/2010
Rok szkolny 2008/2009
Rok szkolny 2007/2008
Wszystkie strony

 

Sukcesy naszych wspaniałych uczniów to przede wszystkim źródło ich radości z efektów często ciężkiej i mozolnej pracy.

Dla nas nauczycieli to powód do satysfakcji i dumy.

Dzielenie się z Państwem tą radością uznaliśmy za nasz obowiązek.

 

Zapraszamy


 


 

ROK SZKOLNY 2016/2017


 

 


 

Karol Barczyk

naucz.mgr Michał Polak

perkusja

I miejsce na XIII Festiwalu Rytmu "Drum Battle" w  Legnicy


20 maja 2017r.

Robert Chmielowski

naucz.mgr Grzegorz Szymański

perkusja

wyróżnienie na XIII Festiwalu Rytmu "Drum Battle" w  Legnicy


20 maja 2017r.

Filip Kurachowski

naucz.mgr Julian Kwiatkowski

akordeon

Laureat XIV Miedzyszkolnych Spotkań Akordeonowych w Głogowie


06 maja 2017r.

Oskar Matuszyk

naucz.mgr Julian Kwiatkowski

akordeon

Laureat XIV Miedzyszkolnych Spotkań Akordeonowych w Głogowie


06 maja 2017r.

Igor Morawski

naucz.mgr Julian Kwiatkowski

akordeon

Laureat XIV Miedzyszkolnych Spotkań Akordeonowych w Głogowie


06 maja 2017r.

Mateusz Stawikowski

naucz.mgr Julian Kwiatkowski

akordeon

wyróżnienie na XIV Miedzyszkolnych Spotkań Akordeonowych w Głogowie


 

06 maja 2017r.

Mateusz Kaseja

naucz.mgr Julian Kwiatkowski

akordeon

wyróżnienie na XIV Miedzyszkolnych Spotkań Akordeonowych w Głogowie


06 maja 2017r.

Robert Chmielowski

naucz.mgr Grzegorz Szymański

perkusja

wyróżnienie na III M.F.M.P we Wrocławiu


24 kwietnia 2017r.

 Antonina Frąszczak

naucz.mgr Rafał Wrembel

fortepian 
  wyróżnienie na XII MIniaturowych Zmaganiach Najmłodszych Pianistów"Złota Rączka" w Świdnicy
 Jakub Prażuch

naucz.mgr Rafał Wrembel

fortepian
  wyróżnienie na XII MIniaturowych Zmaganiach Najmłodszych Pianistów"Złota Rączka" w Świdnicy

Julia Dworczyk

 naucz.mgr Kamil Jankowski fortepian
wyróżnienie na X Międzyszkolnym Konkursie Pianistycznym "Za Kotarą" w Lesznie

Gustaw Mielczarek

naucz.mgr Rafał Wrembel

fortepian

"Srebrna Nagroda" na VIII Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym Młodego Wirtuoza w Sanoku


Kamil Marczak

naucz.mgr Oliwia Górska

fortepian

lauret na XII €žŁowieckich€ Prezentacjach Miniatur Fortepianowych we Wrocławiu


Martyna Skuza

naucz.mgr Aleksander Zalewski

trąbka

I miejsce w Miedzyszkolnej Rewii Miniatur


04 kwietnia 2017r.

Szymon Kuropka

naucz.mgr Jerzy Porębski

waltornia

II miejsce w Miedzyszkolnej Rewii Miniatur


 

04 kwietnia 2017r.

Agnieszka Semeniuk

naucz.mgr Józef Kozieł

klarnet


II miejsce w Miedzyszkolnej Rewii Miniatur


04 kwietnia 2017r.

Kajetan Pieczaba

naucz.mgr Marek Stroński

trąbka


III miejsce w Miedzyszkolnej Rewii Miniatur


 04 kwietnia 2017r.

Igor Morawski

naucz.mgr Julian Kwiatkowski

akordeon

III miejsce w Miedzyszkolnej Rewii Miniatur


04 kwietnia 2017r.

Filip Kurachowski

naucz.mgr Julian Kwiatkowski

akordeon

III miejsce w Miedzyszkolnej Rewii Miniatur


04 kwietnia 2017r.

Franciszek Tobiszewski

naucz.mgr Mariusz Bałdyga

klarnet

.

wyróżnienie w Miedzyszkolnej Rewii Miniatur


 04 kwietnia 2017r

Robert Chmielowski

naucz.mgr Grzegorz Szymański

perkusja

wyróżnienie w Miedzyszkolnej Rewii Miniatur


 

04 kwietnia 2017r

Atena Buranicz

naucz.mgr Waldemar Goliński

skrzypce

"Złoty Smyczek" na Konfrontacji Interpretacji Utworów Skrzypcowych  "MAŁE SMYKI" w Opolu


03 kwietnia 2017r.

Zuzanna Matuszyk

naucz.mgr Agnieszka Golińska

"Złoty Smyczek" na Konfrontacji Interpretacji Utworów Skrzypcowych  "MAŁE SMYKI" w Opolu


03 kwietnia 2017r.

Dąbrówka Golińska

naucz.mgr Agnieszka Golińska

skrzypce

"Brązowy Smyczek" na Konfrontacji Interpretacji Utworów Skrzypcowych  "MAŁE SMYKI" w Opolu


03 kwietnia 2017r.

Wojciech Grobelny

naucz.mgr Michał Polak

perkusja

II miejsce w Miedzyszkolnym Konkursie Miniatur


 

29 marca 2017r.

Franciszek Kaczyński

naucz.mgr Aleksander Zalewski

trąbka

I miejsce na XXVI KOnfrontacjach Instrumentów Dętych w Oławie


28-29 marca 2017r.

Dąbrówka Golińska

naucz.mgr Agnieszka Golińska

skrzypce

Laureatka na VI Transgranicznym Przeglądzie Muzyki Popularno-Rozrywkowej w Jeleniej Górze


24 marca 2017r.

Atena Buranicz

naucz.mgr Waldemar Goliński

skrzypce

Laureatka na VI Transgranicznym Przeglądzie Muzyki Popularno-Rozrywkowej w Jeleniej Górze


24 marca 2017r.

Filip Kurachowski

naucz.mgr Julian Kwiatkowski

akordeon

I miejsce na II Akordeonowym Turnieju Hrabstwa Kłodzkiego


11 marca 2017r.

Oskar Matuszyk

naucz.mgr Julian Kwiatkowski

akordeon

I miejsce na II Akordeonowym Turnieju Hrabstwa Kłodzkiego


11 marca 2017r.

Igor Morawski

naucz.mgr Julian Kwiatkowski

akordeon

II miejsce na II Akordeonowym Turnieju Hrabstwa Kłodzkiego


 

11 marca 2017r.

Karol Barczyk 

naucz.mgr Michał Polak

perkusja

GRAND PRIX w Konkursie Gry Na Zestawie Perkusyjnym w ramach INTEGRATION&GROOVE IV w Błażowej


26 stycznia 2017r.

Xawier Schier

naucz.mgr Grzegorz Szymański

perkusja

GRAND PRIX w Konkursie Gry Na Zestawie Perkusyjnym w ramach INTEGRATION&GROOVE IV w Błażowej


 

26 stycznia 2017r.

Martyna Skuza

naucz.mgr Aleksander Zalewski

trąbka

wyróżnienie na Przesłuchaniach C.E.A.


01 grudnia 2016r.

Franciszek Kaczyński

naucz.mgr Aleksander Zalewski

trąbka

II miejsce w XVI Ogólnopolskim Konkursie Młodych Solistów w Jaworznie


23-25 listopada 2016r.





 


ROK SZKOLNY 2015/2016


 

Wiktoria Solarek

naucz.mgr Joanna Kocyan

fortepian

wyróżnienie na Miniaturowych Zmaganiach Najmłodszych Pianistów w Świdnicy tytuł Złotej Rączki


09 czerwiec 2016r.

Piotr Helwing

naucz.mgr Małgorzata Klawińska

gitara

II miejsce na IV Ogólnopolskim Konkursie Gitarowym w Witowicach


04 czerwiec 2016r.

Atena Buranicz

naucz.mgr Waldemar Goliński

skrzypce

I miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Miniatur we Wrocławiu


30 maja 2016r.

Mariam Gelashwili

naucz.mgr Waldemar Goliński

skrzypce

II miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Miniatur we Wrocławiu


30 maja 2016r.

Kinga Kałuża

naucz.mgr Waldemar Goliński

skrzypce

II miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Miniatur we Wrocławiu


30 maja 2016r.

Filip Janas

naucz.mgr Waldemar Goliński

skrzypce

II miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Miniatur we Wrocławiu


30 maja 2016r.

Julia Orłowska

naucz.mgr Waldemar Goliński

skrzypce

III miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Miniatur we Wrocławiu


30 maja 2016r.

Karolina Jurek

naucz.mgr Waldemar Goliński

skrzypce

III miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Miniatur we Wrocławiu


30 maja 2016r.

Hanna Borowska

naucz.mgr Małgorzata Rusinek

skrzypce

I miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Miniatur we Wrocławiu


30 maja 2016r.

Alicja Razik

naucz.mgr Małgorzata Rusinek

skrzypce

II miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Miniatur we Wrocławiu


30 maja 2016r.

Marlena Krajewska

naucz.mgr Małgorzata Rusinek

skrzypce

II miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Miniatur we Wrocławiu


30 maja 2016r.

Dąbrówka Golińska naucz.mgr Agnieszka Golińska skrzypce

I miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Miniatur we Wrocławiu


30 maja 2016r

Urszula Dzierżanowska

naucz.mgr Agnieszka Golińska

skrzypce

I miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Miniatur we Wrocławiu


30 maja 2016r

Jolanta Niewiadomska

naucz.mgr Agnieszka Golińska

skrzypce

I miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Miniatur we Wrocławiu


30 maja 2016r

Michał Krajewski

naucz.mgr Agnieszka Golińska

skrzypce


I miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Miniatur we Wrocławiu


30 maja 2016r

Zuzanna Matuszyk

naucz.mgr Agnieszka Golińska

skrzypce

I miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Miniatur we Wrocławiu


30 maja 2016r

Anna Strońska

naucz.mgr Agnieszka Golińska

skrzypce

II miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Miniatur we Wrocławiu


30 maja 2016r

Iga Szczeciak

naucz.mgr Agnieszka Golińska

skrzypce

II miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Miniatur we Wrocławiu


30 maja 2016r

Anna Bahr

naucz.mgr Agnieszka Golińska

skrzypce

II miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Miniatur we Wrocławiu


30 maja 2016r

Emilia Nowak

naucz.mgr Agnieszka Golińska

skrzypce

wyróżnienie na Międzyszkolnym Konkursie Miniatur we Wrocławiu


30 maja 2016r

Filip Kurachowski

naucz.mgr Julian Kwiatkowski

akordeon

I miejsce na XIII Międzyszkolnym Konkursie Akordeonowym we Wrocławiu


 

27-28 maja 2016r.

Oskar Matuszyk

naucz.mgr Julian Kwiatkowski

akordeon

II miejsce na XIII Międzyszkolnym Konkursie Akordeonowym we Wrocławiu


27-28 maja 2016r.

Tymon Zamojski

naucz.mgr Julian Kwiatkowski

akordeon

wyróżnienie na XIII Międzyszkolnym Konkursie Akordeonowym we Wrocławiu


27-28 maja 2016r.

Miłosz Judecki

naucz.mgr Julian Kwiatkowski

akordeon

wyróżnienie na XIII Międzyszkolnym Konkursie Akordeonowym we Wrocławiu


27-28 maja 2016r.

Emil Krawiec

naucz.mgr Julian Kwiatkowski

akordeon

 

wyróżnienie na XIII Międzyszkolnym Konkursie Akordeonowym we Wrocławiu


27-28 maja 2016r.

Urszula Dzierżanowska

naucz.mgr Agnieszka Golińska

skrzypce

wyróżnienie na XIII Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym im. Grażyny Bacewicz we Wrocławiu


24 maja 2016r.

Oliwia Maniawska

naucz.mgr Agnieszka Szykuła

wiolonczela

wyróżnienie z najwyższą puktacją na XX Spotkaniach Najmłodszych Wiolonczelistów w Kłodzku


22 maja 2016r.

Maja Kędziora

Wiktoria Solarek

naucz.mgr Agnieszka Wachowicz

naucz.mgr Joanna Kocyan

fortepian

III miejsce na XVI Ogólnopolskim Konkursie Duetów Fortepianowych w Jeleniej Górze


20-21 maja 2016r.

Xavier Schier

naucz.mgr Grzegorz Szymański

perkusja

III miejsce na Konkursie gry na zestawie perkusyjnym i werblu w ramach XII Festiwalu Rytmu "Drum Battle-Legnica 2016"


19-21 maja 2016r.

Daria Omelaniuk

naucz.mgr Alicja Grabowska

fortepian

wyróżnienie na Międzyszkolnym Konkursie Miniatur we Wrocławiu


16 maja 2016r

Julia Szewczyk

naucz.mgr Alicja Grabowska

fortepian

wyróżnienie na Międzyszkolnym Konkursie Miniatur we Wrocławiu


16 maja 2016r

Martyna Porębska

naucz.mgr Oliwia Górska

fortepian

wyróżnienie na XVII Legnickim Konkursie Pianistycznym Szkół Muzycznych I stopnia


13 maja 2016r

Julia Szewczyk

naucz.mgr Alicja Grabowska

fortepian

wyróżnienie na XVII Legnickim Konkursie Pianistycznym Szkół Muzycznych I stopnia


13 maja 2016r

Atena Buranicz

naucz.mgr Waldemar Goliński

skrzypce

wyróżnienie na XXIII Prezentacjach Młodych Skrzypków w Bystrzycy Kłodzkiej


12 maja 2016r

Ewa Kasprzak

naucz.mgr Ludmiła Szuber-Wolny

flet

I miejsce na I Ogólnoposkim Konkursie Instrumentów Dętych Drewnianych w Namysłowie


6-7 maja 2016r

Oliwia Maniawska

naucz.mgr Agnieszka Szykuła

wyróżnienie na XXII Spotkaniach Najmłodszych Wiolonczelistów w Kłodzku (najwyższa punktacja)


22 kwietnia 2016r

Ewa Kasprzak

naucz.mgr Ludmiła Szuber-Wolny

flet

I miejsce na XI Dolnośląskich Miniaturowych Zmaganiach Flecistów


20 kwietnia 2016r

Weronika Łuciów

naucz.mgr Ludmiła Szuber-Wolny

flet

I miejsce na XI Dolnośląskich Miniaturowych Zmaganiach Flecistów


20 kwietnia 2016r

Lena Czekaj

naucz.mgr Ludmiła Szuber-Wolny

flet

I miejsce na XI Dolnośląskich Miniaturowych Zmaganiach Flecistów


20 kwietnia 2016r

Ewa Kasprzak

naucz.mgr Ludmiła Szuber-Wolny

flet

wyróżnienie na Ogólnopolskim Wiosennym Festiwalu Fletowym w Sochaczewie


12 kwietnia 2016r

Weronika Łuciów

naucz.mgr Ludmiła Szuber-Wolny

flet

I miejsce na VIII Międzyszkolnym Konkursie Miniatur w Namysłowie


11 kwietnia 2016r

Franciszek Kaczyński

naucz.mgr Aleksander Zalewski

trąbka

I miejsce na IX Międzyszkolnym Konkursie Miniatur Muz. Sekcji Instr. Dętych, Perkusji, i Akordeonu w Namysłowie


11 kwietnia 2016r.

Oskar Matuszyk

naucz.mgr Julian Kwiatkowski

akordeon

III miejsce na VIII Międzyszkolnym Konkursie Miniatur w Namysłowie


11 kwietnia 2016r.

Kajetan Zamojski

naucz.mgr Grzegorz Szymański

perkusja

I miejsce na IX Międzyszkolnym Konkursie Miniatur Muz. Sekcji Instr. Dętych, Perkusji i Akordeonu w Namysłowie


11 kwietnia 2016r.

Agnieszka Semeniuk

naucz.mgr Józef Kozieł

klarnet

II miejsce na IX Międzyszkolnym Konkursie Miniatur Muz. Sekcji Instr. Dętych, Perkusji i Akordeonu w Namysłowie


11 kwietnia 2016r.

Józef Bander

naucz.mgr Marek Stroński

trąbka

II miejsce na IX Międzyszkolnym Konkursie Miniatur Muz. Sekcji Instr. Dętych, Perkusji i Akordeonu w Namysłowie


11 kwietnia 2016r.

Olgierd Pitucha

naucz.mgr Jerzy Porębski

waltornia

III miejsce na IX Międzyszkolnym Konkursie Miniatur Muz. Sekcji Instr. Dętych, Perkusji i Akordeonu w Namysłowie


11 kwietnia 2016r.

Maria Błaś

naucz.mgr Agnieszka Gorajska

flet

wyróżnienie na IX Międzyszkolnym Konkursie Miniatur Muz. Sekcji Instr. Dętych, Perkusji i Akordeonu w Namysłowie


11 kwietnia 2016r.

Karol Barczyk

naucz.mgr Michał Polak

perkusja

wyróżnienie na IX Międzyszkolnym Konkursie Miniatur Muz. Sekcji Instr. Dętych, Perkusji i Akordeonu w Namysłowie


11 kwietnia 2016r.

Mikołaj Pieczaba

naucz.mgr Mariusz Bałdyga

klarnet

wyróżnienie na IX Międzyszkolnym Konkursie Miniatur Muz. Sekcji Instr. Dętych, Perkusji i Akordeonu w Namysłowie


11 kwietnia 2016r.

Ewa Kasprzak

Weronika Łuciów

Lena Czekaj

naucz.mgr Ludmiła Szuber-Wolny

trio

fletowe

I miejsce (kategoria zespoly) na Międzynarodowym Konkursie Fletowym w Jastrzębiu Zdroju


8-9 kwietnia 2016r

Ewa Kasprzak

naucz.mgr Ludmiła Szuber-Wolny

flet


wyróżnienie (kategoria solista) na Międzynarodowym Konkursie Fletowym w Jastrzębiu Zdroju


8-9 kwietnia 2016r

Radosław Chielowski

naucz.mgr Grzegorz Szymański

perkusja

wyróżnienie na VIII Zachodniopomorskim Konkursie Perkusyjnym dla uczniów SM I st. w Szczecinie


20-21 marca 2016r

Sara Frąszczak

naucz.mgr Dominik Masa

gitara

I miejsce na XIV Międzyszkolnym Konkursie Miniatur w Lubaniu


18 marca 2016r

Piotr Helwing

naucz.mgr Małgorzata Klawińska

gitara

I miejsce na XIV Międzyszkolnym Konkursie Miniatur w Lubaniu


18 marca 2016r

Elżbieta Dzierżanowska

naucz.mgr Agnieszka Szykuła

wiolonczela

I miejsce na XIV Międzyszkolnym Konkursie Miniatur w Lubaniu


18 marca 2016r.

Barbara Kaźmierczak

naucz.mgr Agnieszka Szykuła

wiolonczela

I miejsce na XIV Międzyszkolnym Konkursie Miniatur w Lubaniu


18 marca 2016r

Atena Buranicz

naucz.mgr Waldemar Goliński

skrzypce

I miejsce na XIV Międzyszkolnym Konkursie Miniatur w Lubaniu


18 marca 2016r

Zuzanna Matuszyk

naucz.mgr Agnieszka Golińska

skrzypce

I miejsce na XIV Międzyszkolnym Konkursie Miniatur w Lubaniu


18 marca 2016r

Maria Pełka

naucz.mgr Dariusz Piecha

wiolonczela

II miejsce na XIV Międzyszkolnym Konkursie Miniatur w Lubaniu


18 marca 2016r

Jan Goszczyński

naucz.mgr Małgorzata Klawińska

gitara

II miejsce na XIV Międzyszkolnym Konkursie Miniatur w Lubaniu


18 marca 2016r

Teresa Jureczko

naucz.mgr Dariusz Piecha

wiolonczela

III miejsce na XIV Międzyszkolnym Konkursie Miniatur w Lubaniu


18 marca 2016r

Julia Szewczyk

naucz.mgr Alicja Grabowska

fortepian

wyróżnienie na XI Ogólnopolskim "Łowieckim" Konkursie Miniatur Fortepianowych we Wrocławiu


18-19 marca 2016r.

Filip Kurachowski

naucz.mgr Julian Kwiatkowski

akordeon

I miejsce na I Akordeonowym Turnieju Hrabstwa Kłodzkiego


12 marca 2016r.

Igor Morawski

naucz.mgr Julian Kwiatkowski

akordeon

I miejsce na I Akordeonowym Turnieju Hrabstwa Kłodzkiego


12 marca 2016r.

Oskar Matuszyk

naucz.mgr Julian Kwiatkowski

akordeon

II miejsce na I Akordeonowym Turnieju Hrabstwa Kłodzkiego


12 marca 2016r.

Atena Buranicz

naucz.mgr Waldemar Goliński

skrzypce

wyróżnienie I st. na XV Prezentacjach Miniatur Skrzypcowych w Sieradzu


11 marca 2016r.

Dąbrówka Golińska

naucz.mgr Agnieszka Golińska

skrzypce

wyróżnienie na XV Prezentacjach Miniatur Skrzypcowych w Sieradzu


11 marca 2016r.

Zuzanna Matuszyk

naucz.mgr Agnieszka Golińska

skrzypce

wyróżnienie na XV Prezentacjach Miniatur Skrzypcowych w Sieradzu


11 marca 2016r.

Atena Buranicz

naucz.mgr Waldemar Goliński

skrzypce

I miejsce na X Konkursie Małego Skrzypka w Oławie


20 stycznia 2016r.

Jola Niewiadomska

naucz.mgr Agnieszka Golińska

skrzypce

II miejsce na X Konkursie Małego Skrzypka w Oławie


20 stycznia 2016r.

Chór Szkoły Muzycznej

naucz.mgr Barbara Kowalczyk

śpiew

Złoty Anioł na XVII Dolnośląskim Kolędowaniu Chórów Szkół Muzycznych I i II st. w Świdnicy


29 stycznia 2016r.

Oskar Matuszyk

naucz.mgr Julian Kwiatkowski

akordeon

I miejsce na XIII Prezentacjach Muzyki Akordeonowej "HARMONIA VIVA"


4 grudnia 2015r.

Ewa Kasprzak

naucz.mgr Ludmiła Szuber-Wolny

flet

III miejsce na XVII Ogólnopolskim Konkursie Młodych Solistów w Jaworznie


26-27 listopad 2015r.

Weronika Łuciów

naucz.mgr Ludmiła Szuber-Wolny

flet

wyróżnienie na XVII Ogólnopolskim Konkursie Młodych Solistów w Jaworznie


26-27 listopad 2015r.

Ewa Kasprzak

Weronika Łuciów

Lena Czekaj

naucz.mgr Ludmiła Szuber-Wolny

trio

fletowe

wyróżnienie I st. na XVII Międzynarodowym Przeglądzie Zespołów Kameralnych w Jaworze


21 listopad 2015r.


Ewa Kasprzak

Barbara Kazimierczak

Szymon Dąbrowski

naucz.mgr Julian Kwiatkowski

trio fortepianowe

wyróżnienie I st. na XVII Międzynarodowym Przeglądzie Zespołów Kameralnych w Jaworze


 

26-27 listopad 2015r.

 

 



ROK SZKOLNY 2014/2015


Julia Dworczyk

naucz.mgr Anna Maksoń

fortepian

II miejsce w grupie I na X Miniaturowych Zmaganiach Najmłodszych Pianistów w Świdnicy


11 czerwca 2014r.

Martyna Porębska naucz.mgr Oliwia Górska fortepian

II miejsce w grupie II na X Miniaturowych Zmaganiach Najmłodszych Pianistów w Świdnicy


11 czerwca 2014r.

Antoni Miłaszewicz

naucz.mgr Anna Maksoń

fortepian

I miejscew grupie I na X Miniaturowych Zmaganiach Najmłodszych Pianistów w Świdnicy


11 czerwca 2014r.

Karol Rot

naucz.mgr Anna Maksoń

fortepian

IV miejsce w grupie II na X Miniaturowych Zmaganiach Najmłodszych Pianistów w Świdnicy


11 czerwca 2014r.

Daria Omelaniuk

naucz.mgr Alicja Grabowska

fortepian

wyróżnienie w grupie II na X Miniaturowych Zmaganiach Najmłodszych Pianistów w Świdnicy


11 czerwca 2014r.

Olga Żabska  Zofia Gładysz

naucz.mgr Agnieszka Wachowicz

fortepian

I miejsce na XV Ogólnopolskim Konkursie Duetów Fortepianowych w Jeleniej Górze


23 maja 2015r.

Zuzanna Kołodziej

naucz.mgr Barbara Kowalczyk

śpiew

wyróżnienie na XV Regionalnym Konkursie Recytatorskim kategoria poezja śpiewana

18 kwietnia 2015r

Zuzanna Kołodziej

naucz.mgr Barbara Kowalczyk

śpiew

wyróżnienie na XV Powiatowym Konkursie Recytatorskim kategoria poezja śpiewana


18 kwietnia 2015r

Filip Bujak

naucz.mgr Michał Polak

perkusja
I miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Miniatur Instrumentów Dętych i Perkusji we Oleśnicy
13 kwietnia 2015r

Ewa Kasprzak

naucz.mgr Ludmiła Szuber-Wolny

flet

III miejsce na XIV Ogólnopolskim Wiosennym Festiwalu Fletowym w Sochaczewie


13 kwietnia 2015r.

Ewa Kasprzak

naucz.mgr Ludmiła Szuber-Wolny

flet

I miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Miniatur Instrumentów Dętych i Perkusji we Oleśnicy


13 kwietnia 2015r.

Oskar Matuszyk

naucz.mgr Julian Kwiatkowski

akordeon

II miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Miniatur Instrumentów Detych i Perkusji we Oleśnicy


13 kwietnia 2015r.

Michał Krajewski

naucz.mgr Agnieszka Golińska

skrzypce

II miejsce (I miejsca nie przyznano) na XVII Konfrontacjach Młodych Skrzypków w Świdnicy


29 marca 2015r.

Anna Strońska

naucz.mgr Agnieszka Golińska

skrzypce

wyróżnienie na XVII Konfrontacjach Młodych Skrzypków w Świdnicy


29 marca 2015r.

Oskar Matuszyk

naucz.mgr Julian Kwiatkowski

akordeon

I miejsce na VII Turnieju Młodych Akordeonistów w Oleśnicy


25 marca 2015r.

Filip Kurachowski

naucz.mgr Julian Kwiatkowski

akordeon

II miejsce na VII Turnieju Młodych Akordeonistów w Oleśnicy


25 marca 2015r.

Zuzanna Kołodziej

naucz.mgr Barbara Kowalczyk

śpiew
I miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim kategoria poezja śpiewana
21 marca 2015r.
Wojciech Stefanowski

naucz.mgr Barbara Kowalczyk

śpiew
wyróżnienie na Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim kategoria poezja śpiewana
21 marca 2015r.

CHÓR SZKOLNY

naucz.mgr Barbara Kowalczyk

śpiew

Srebrny Anioł na XVI Dolnośląskim Kolędowaniu Chórów S.M. I i II st. w Świdnicy


25 listopada 2014r.

Anna Strońska

naucz.mgr Barbara Kowalczyk

śpiew

I miejsce na III Dolnośląskim Konkursie Pieśni Artystycznej we Wrocławiu


25 listopada 2014r.

Zuzanna Kołodziej

naucz.mgr Barbara Kowalczyk

śpiew

III miejsce na III Dolnośląskim Konkursie Pieśni Artystycznej weWrocławiu

25 listopada 2014r.

Ewa Kasprzak

naucz.mgr Ludmiła Szuber-Wolny

flet

.

wyróżnienie na Ogólnopolskim Konkursie Fletowym "SIRINX" w Kedzierzynie-Koźlu


25 listopada 2014r


 


 

ROK SZKOLNY 2013/2014


Hanna Papas-Popowska

naucz.mgr Małgorzata Klawińska

gitara

III miejsce na Ogólnopolskim Konkursie Gitarowym "Wśród pól" w Witowicach


14 czerwca 2014r.

Wiktoria Liszczyńska

naucz.mgr Małgorzata Klawińska

gitara

wyróżnienie na Ogólnopolskim Konkursie Gitarowym "Wśród pól" w Witowicach


14 czerwca 2014r.

Martyna Porębska

naucz.mgr Oliwia Górska

fortepian

I miejsce na IX Miniaturowych Zmaganiach Najmłodszych Pianistów w Świdnicy


5 czerwca 2014r.

Daria Omelaniuk

naucz.mgr Alicja Grabowska

fortepian

I miejsce na IX Miniaturowych Zmaganiach Najmłodszych Pianistów w Świdnicy


5 czerwca 2014r.

Oliwia Maniawska

naucz.mgr Agnieszka Szykuła

wiolonczela

wyróżnienie I stopnia na Ogólnopolskich Igraszkach Wiolonczelowych w Oleśnicy


31 maja 2014r.

Teresa Solecka

naucz.mgr Dariusz Piecha

wiolonczela

wyróżnienie I stopnia na Ogólnopolskich Igraszkach Wiolonczelowych w Oleśnicy


31 maja 2014r.

Wiktoria Gałecka

naucz.mgr Dariusz Piecha

wiolonczela

wyróżnienie II stopnia na Ogólnopolskich Igraszkach Wiolonczelowych w Oleśnicy


31 maja 2014r.

Olga Żabska

Zofia Gładysz

naucz.mgr Agnieszka Wachowicz

fortepian

II miejsce na XIV Ogólnopolskim Konkursie Duetów Fortepianowych w Jeleniej Górze


24 maja 2014r.

Wiktoria Liszczyńska

naucz.mgr Małgorzata Klawińska

gitara

I miejsce na Ogólnopolskim Konkursie Gitarowym "Trenuj wytrwale jak Justyna Kowalczyk" w Oleśnicy


23 maja 2014r.

Hanna Papas-Popowska

naucz.mgr Małgorzata Klawińska

gitara

III miejsce na Ogólnopolskim Konkursie Gitarowym "Trenuj wytrwale jak Justyna Kowalczyk" w Oleśnicy


23 maja 2014r.

Urszula Dzierżanowska

naucz.mgr Agnieszka Golińska

skrzypce

III miejsce na Muzycznych Prezentacjach Młodych Skrzypków w Bystrzycy Kłodzkiej


15-16 maja 2014r.

Michał Krajewski

naucz.mgr Agnieszka Golińska

skrzypce

wyróżnienie na Muzycznych Prezentacjach Młodych Skrzypków w Bystrzycy Kłodzkiej


15-16 maja 2014r.

Ewa Kasprzak

aucz.mgr Ludmiła Szuber-Wolny

flet

Grand Prix na X Dolnośląskich Miniaturowych Zmaganiach Flecistów


14 maja 2014r.

Lena Czekaj

naucz.mgr Ludmiła Szuber-Wolny

flet

I miejsce na X Dolnośląskich Miniaturowych Zmaganiach Flecistów


14 maja 2014r.

Weronika Łuciów

naucz.mgr Ludmiła Szuber-Wolny

flet

III miejsce na X Dolnośląskich Miniaturowych Zmaganiach Flecistów


14 maja 2014r.

Julia Szewczyk

naucz.mgr Alicja Grabowska

fortepian

I miejsce na VI Międzyszkolnym Konkursie Pianistycznym we Wrocławiu


12 maja 2014r.

Martyna Porębska

naucz.mgr Oliwia Górska

fortepian

I miejsce na VI Międzyszkolnym Konkursie Pianistycznym we Wrocławiu


12 maja 2014r.

Kamil Marczak

naucz.mgr Oliwia Górska

fortepian

II miejsce na VI Międzyszkolnym Konkursie Pianistycznym we Wrocławiu


12 maja 2014r.

Daria Omelaniuk

naucz.mgr Alicja Grabowska

fortepian

III miejsce na VI Międzyszkolnym Konkursie Pianistycznym we Wrocławiu


12 maja 2014r.

Barnard Biedroń

naucz.mgr Oliwia Górska

fortepian

III miejsce na VI Międzyszkolnym Konkursie Pianistycznym we Wrocławiu


12 maja 2014r.
Milena Wójcicka

naucz.mgr Alicja Grabowska

fortepian

wyróżnienie na VI Międzyszkolnym Konkursie Pianistycznym we Wrocławiu


12 maja 2014r.

Jacek Stefanowski

naucz.mgr Alicja Grabowska

fortepian

wyróżnienie na VI Międzyszkolnym Konkursie Pianistycznym we Wrocławiu


12 maja 2014r.

Maja Boreczek

naucz.mgr Rafał Wrembel

fortepian

wyróżnienie II st na VI Międzyszkolnym Konkursie Pianistycznym we Wrocławiu


12 maja 2014r.

Barbara Kazimierczak

naucz.mgr Agnieszka Szykuła

wiolonczela

wyróżnienie I stopnia na Ogólnopolskich Konfrontacjach Wiolonczelowych w Bydgoszczy


9 maja 2014r.

Paweł Jach

naucz.mgr Marek Stroński

trąbka

III miejsce na III Ogólnopolskim Konkursie Trębaczy w Głogowie


28-29 kwietnia 2014r.

Ewa Kasprzak

naucz.mgr Ludmiła Szuber-Wolny

flet

wyróznienie na III Międzynarodowym Konkursie Fletowym w Jastrzębiu-Zdroju


25-26 kwietnia 2014r.

Jagoda Opania

naucz.mgr Małgorzata Klawińska

gitara

III miejsce na XVI Dolnośląskim Konkursie Gitarowym "Gitariada" w Kłodzku


25-26 kwietnia 2014r.

Hanna Papas-Popowska

naucz.mgr Małgorzata Klawińska

gitara

wyróżnienie na XVI Dolnośląskim Konkursie Gitarowym "Gitariada" w Kłodzku


25-26 kwietnia 2014r.

Wiktoria Liszczyńska

naucz.mgr Małgorzata Klawińska

gitara

wyróżnienie na XVI Dolnośląskim Konkursie Gitarowym "Gitariada" w Kłodzku


25-26 kwietnia 2014r.

Maja Welc

naucz.mgr Rafał Wrembel

fortepian

wyróznienie na Podkarpackich Spotkaniach Pianistycznych w Krośnie


25 kwietnia 2014r.

Julia Michalska

naucz.mgr Dariusz Piecha

wiolonczela

I miejsce na XII Międzyszkolnym Konkursie na Miniaturę w Lubaniu


11 kwietnia 2014r.

Zuzanna Kołodziej

naucz.mgr Małgorzata Rusinek

skrzypce

I miejsce na XII Międzyszkolnym Konkursie na Miniaturę w Lubaniu


11 kwietnia 2014r.

Barbara Kazimierczak

naucz.mgr Agnieszka Szykuła

wiolonczela

II miejsce na XII Międzyszkolnym Konkursie na Miniaturę w Lubaniu


11 kwietnia 2014r.

Julia Szychowska naucz.mgr Dariusz Piecha wiolonczela

III miejsce na XII Międzyszkolnym Konkursie na Miniaturę w Lubaniu


11 kwietnia 2014r.

Oskar Matuszyk

naucz.mgr Julian Kwiatkowski

akordeon

II miejsce na VI Turnieju Młodych Akordeonistów w Oleśnicy


9 kwietnia 2014r

Filip Kurachowski

naucz.mgr Julian Kwiatkowski

akordeon

I miejsce na VI Turnieju Młodych Akordeonistów w Oleśnicy


9 kwietnia 2014r.

Maja Welc

naucz.mgr Rafał Wrembel

fortepian

III miejsce na VI Konkursie Młodych Pianistów w Skarżysko-Kamienna

7-8 kwietnia 2014r.

Wiktoria Szewczyk

naucz.mgr Józef Kozieł

klarnet

I miejsce na IV Międzyszkolnym Konkursie Miniatur we Wrocławiu


7 kwietnia 2014r.

Michał Fąfara

naucz.mgr Marek Stroński

trąbka

II miejsce na IV Międzyszkolnym Konkursie Miniatur we Wrocławiu


7 kwietnia 2014r.

Kajetan Pieczba

naucz.mgr Marek Stroński

trąbka

wyróznienie na IV Międzyszkolnym Konkursie Miniatur we Wrocławiu


7 kwietnia 2014r.

Lena Czekaj

naucz.mgr Ludmiła Szuber-Wolny

flet

III miejsce na IV Międzyszkolnym Konkursie Miniatur we Wrocławiu


7 kwietnia 2014r.

Ewa Szymanowska

naucz.mgr Jerzy Porębski

waltornia

wyróznienie na IV Międzyszkolnym Konkursie Miniatur we Wrocławiu


7 kwietnia 2014r.

Emilia Wakulska

naucz.mgr Izabela Chudy

flet

wyróznienie na IV Międzyszkolnym Konkursie Miniatur we Wrocławiu


7 kwietnia 2014r.

Aleksandra Zajączkowska

naucz.mgr Joanna Bryła

skrzypce

II miejsce na XVI Knfrontacjach Młodych Skrzypków w Świdnicy


5 kwietnia 2014r.

Zofia Dzierżanowska

naucz.mgr Agnieszka Golińska

skrzypce

III miejsce na XVI Konfrontacjach Młodych Skrzypków w Świdnicy


5 kwietnia 2014r.

Michał Krajewski

naucz.mgr Agnieszka Golińska

skrzypce

III miejsce na XII Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym im G. Bacewicz we Wrocławiu


1-3 kwietnia 2014r.

Ewa Kasprzak

naucz.mgr Ludmiła Szuber-Wolny

flet

I miejsce na XXIII Konfrontacjach Instrumentów Dętych w Oławie


 

25-26 marca 2014r.
Pola Kuszak naucz.mgr Lidia Dolińska fortepian

III miejsce na XIX Ogólnopolskim Turnieju Pianistycznym w Żaganiu


20-22 lutego 2014r.

CHÓR SZKOLNY

naucz.mgr Barbara Kowalczyk

śpiew

Złoty Anioł ( I miejsce) na XV Dolnośląskim Kolędowaniu  Chórów Szkół Muzycznych I i II stopnia w Świdnicy


31 stycznia 2014r.

Urszula Dzierżanowska

naucz.mgr Agnieszka Golińska

skrzypce

I miejsce na IX Konkursie Małego Skrzypka w Oławie


20 stycznia 2014r.

Michał Krajewski

naucz.mgr Agnieszka Golińska

skrzypce

II miejsce na IX Konkursie Małego Skrzypka w Oławie


20 stycznia 2014r.

Jolanta Niewiadomska

naucz.mgr Agnieszka Golińska

skrzypce

III miejsce na IX Konkursie Małego Skrzypka w Oławie


20 stycznia 2014r.

Anna Strońska

naucz.mgr Agnieszka Golińska

skrzypce

III miejsce na IX Konkursie Małego Skrzypka w Oławie


20 stycznia 2014r.

Maja Welc

naucz.mgr Rafał Wrembel

fortepian

II miejsce na XIII Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym w Gorlitz


10 stycznia 2014r.

Julia Szewczyk

naucz.mgr Alicja Grabowska

fortepian

III miejsce na XIII Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym w Gorlitz


10 stycznia 2014r.

Anna Strońska naucz.mgr Barbara Kowalczyk

śpiew

III miejsce na II Dolnośląskim Konkursie Pieśni Artystycznej we Wrocławiu
13 grudnia 2013r.
Weronika Poloch

naucz.mgr Barbara Kowalczyk

śpiew

wyróżnienie na II Dolnośląskim Konkursie Pieśni Artystycznej we Wrocławiu


13 grudnia 2013r.
Karolina Ryba naucz.mgr Barbara Kowalczyk śpiew


wyróżnienie na II Dolnośląskim Konkursie Pieśni Artystycznej we Wrocławiu
13 grudnia 2013r.

Ewa Kasprzak

naucz.mgr Ludmiła Szuber-Wolny

flet

II miejsce (I-go nie przyznano) na XIII Ogólnopolskim Konkursie Solistów w Jaworznie


27-29 listopad 2013r.

Maja Welc

naucz.mgr Rafał Wrembel

fortepian

III miejsce na IV Warszawskim Konkursie Pianistycznym


22 listopad 2013r.

 


 


 

ROK SZKOLNY 2012/2013


Barnard Biedroń

naucz.mgr Oliwia Górska

fortepian

III miejsce na VIII Miniaturowych Zmaganiach Najmłodszych Pianistów w Świdnicy


6 czerwca 2013r.

Julia Szewczyk

naucz.mgr Alicja Grabowska

fortepian

IV miejsce na VIII Miniaturowych Zmaganiach Najmłodszych Pianistów w Świdnicy


6 czerwca 2013r.

Kamil Marczak

naucz.mgr Oliwia Górska

fortepian

V miejsce na VIII Miniaturowych Zmaganiach Najmłodszych Pianistów w Świdnicy


6 czerwca 2013r.

Kamil Marczak

naucz.mgr Oliwia Górska

fortepian

I miejsce na VI Międzyszkolnym Konkursie Pianistycznym we Wrocławiu


20 maja 2014r.

Barnard Biedroń

naucz.mgr Oliwia Górska

fortepian

I miejsce na VI Międzyszkolnym Konkursie Pianistycznym we Wrocławiu


20 maja 2014r.

Adrianna Rajzer

naucz.mgr Oliwia Górska

fortepian

II miejsce na VI Międzyszkolnym Konkursie Pianistycznym we Wrocławiu


20 maja 2014r.

Maja Welc

naucz.mgr Rafał Wrembel

fortepian

III miejsce XXII Kłodzkim Konkursie Pianistycznym

17 maja

2013 r.
Anna Strońska naucz.mgr Agnieszka Golińska skrzypce

II miejsce w IV Międzyszkolnym Konkursie na Miniaturę sekcji instrumentów smyczkowych we Wrocławiu


13 maja      2013 r

Maja Welc

naucz.mgr Rafał Wrembel

fortepian

wyróżnienie  na VII Festiwalu Muzyki Współczesnej w Lublinie

16 kwietnia

2013 r.

Maja Welc

naucz.mgr Rafał Wrembel

fortepian

III mijsce na II Festiwalu Pianistycznym w Słupcy

11 kwietnia

2013 r.

Michał Witiak

naucz.mgr Michał Polak

perkusja

I miejsce na III Międzyszkolnym Konkursie instrumentów Dętych Akordeonu i Perkusji we Wrocławiu


8 kwietnia 2013 r.

Justyna Dorożyńska

naucz.mgr Ludmiła Szuber-Wolny

flet

II miejsce na III Międzyszkolnym Konkursie instrumentów Dętych Akordeonu i Perkusji we Wrocławiu


8 kwietnia 2013 r.

Weronika Sierenberg

naucz.mgr Grzegorz Szymański

perkusja

III miejsce na III Międzyszkolnym Konkursie instrumentów Dętych Akordeonu i Perkusji we Wrocławiu


8 kwietnia 2013 r.

Paweł Jach

naucz.mgr Marek Stroński trąbka
I miejsce na III Międzyszkolnym Konkursie instrumentów Dętych Akordeonu i Perkusji we Wrocławiu
8 kwietnia 2013 r.

Radosław Chmielowski

naucz.mgr Grzegorz Szymański

perkusja

I miejsce na III Międzyszkolnym Konkursie instrumentów Dętych Akordeonu i Perkusji we Wrocławiu


8 kwietnia 2013 r

Michał Fąfara

naucz.mgr Marek Stroński

trąbka

III miejsce na III Międzyszkolnym Konkursie instrumentów Dętych Akordeonu i Perkusji we Wrocławiu


8 kwietnia 2013 r

Wiktoria Szewczyk

naucz.mgr Józef Kozieł

klarnet

III miejsce na III Międzyszkolnym Konkursie instrumentów Dętych Akordeonu i Perkusji we Wrocławiu


8 kwietnia 2013 r

Krzysztof Szklarz naucz.mgr Jerzy Porębski waltornia
wyróżnienie na III Międzyszkolnym Konkursie instrumentów Dętych Akordeonu i Perkusji we Wrocławiu
8 kwietnia 2013 r
Natalia Franków naucz.mgr Ludmiła Szuber-Wolny flet
wyróżnienie na III Międzyszkolnym Konkursie instrumentów Dętych Akordeonu i Perkusji we Wrocławiu
8 kwietnia 2013 r
Weronika Łuciów naucz.mgr Ludmiła Szuber-Wolny flet
wyróżnienie na III Międzyszkolnym Konkursie instrumentów Dętych Akordeonu i Perkusji we Wrocławiu
8 kwietnia 2013 r
Adrianna Witkowska naucz.mgr Mariusz Bałdyga klarnet
wyróżnienie na III Międzyszkolnym Konkursie instrumentów Dętych Akordeonu i Perkusji we Wrocławiu
8 kwietnia 2013 r
Mikołaj Pieczaba naucz.mgr Mariusz Bałdyga klarnet
wyróżnienie na III Międzyszkolnym Konkursie instrumentów Dętych Akordeonu i Perkusji we Wrocławiu
8 kwietnia 2013 r

Mikołaj Pieczaba

naucz.mgr Jerzy Porębski

waltornia

wyróżnienie na III Międzyszkolnym Konkursie instrumentów Dętych Akordeonu i Perkusji we Wrocławiu


8 kwietnia 2013 r

Pola Kuszak

naucz.mgr Lidia Dolińska

fortepian

II nagroda na konkursie IX Ogólnopolskie Forum Młodych Instrumentalistów im. Karola i Antoniego Szafranków w Rybniku

nagroda za najlepsze wykonanie utworów obowiązkowych W. Lutosławskiego

nagroda Dyrektora Muzeum w Rybniku


6-7 kwietnia 2013 r.

Ewa Kasprzak

naucz.mgr Ludmiła Szuber-Wolny

flet

II miejsce w I kategorii wiekowej- (I miejsca nie przyznano) na XXII Konfrontacjach Instrumentów Dętych w Oławie


19-20 marca 2013r.

Maja Welc

naucz.mgr Rafał Wrembel

fortepian

Stypendium artystyczne przyznane przez Prezydenta Miasta Wrocławia


 


 


 

ROK SZKOLNY 2011/2012


Maja Welc

naucz.mgr Rafał Wrembel

fortepian

Grand Prix na VII Miniaturowych Zmaganiach Najmłodszych Pianistów w Świdnicy


31 maja 2012r.

Julia Łuckoś

naucz.mgr Agnieszka Wachowicz

fortepian

III miejsce na VII Miniaturowych Zmaganiach Najmłodszych Pianistów w Świdnicy


31 maja 2012r.

Izabela Wojsa

naucz.mgr Lidia Dolińska

fortepian

III miejsce na VII Miniaturowych Zmaganiach Najmłodszych Pianistów w Świdnicy


31 maja 2012r.

Łukasz Konieczka

naucz.mgr Lidia Dolińska

fortepian

wyróżnienie na VII Miniaturowych Zmaganiach Najmłodszych Pianistów w Świdnicy
31 maja 2012r.

Barbara Kaźmierczak

naucz.mgr Agnieszka Szykuła

wiolonczela

wyróżnienie I st na X Igraszkch Wiolonczelowych w Oleśnicy


26 maja 2012r.

Maria Pełka

naucz.mgr Dariusz Piecha

wiolonczela

wyróżnienie II st na X Igraszkch Wiolonczelowych w Oleśnicy


26 maja 2012r.

Julia Szychowska

naucz.mgr Dariusz Piecha

wiolonczela

wyróżnienie II st na X Igraszkch Wiolonczelowych w Oleśnicy


26 maja 2012r.

Weronika Pelc naucz.mgr Małgorzata Rusinek skrzypce
II miejsce na XIX Myzycznych Prezentacjach Młodych Skrzypków w Bystrzycy Kłodzkiej
17 maja 2012r.
Aleksandra Zajączkowska naucz.mgr Joanna Bryła skrzypce
III miejsce na XIX Myzycznych Prezentacjach Młodych Skrzypków w Bystrzycy Kłodzkiej
17 maja 2012r.
Zofia Dzierżanowska naucz.mgr Agnieszka Golińska skrzypce
Wyróżnienie na XIX Myzycznych Prezentacjach Młodych Skrzypków w Bystrzycy Kłodzkiej
17 maja 2012r.

Michał Krajewski

naucz.mgr Agnieszka Golińska

skrzypce

Wyróżnienie na XIX Myzycznych Prezentacjach Młodych Skrzypków w Bystrzycy Kłodzkiej


17 maja 2012r.

Andrzej Herman

naucz.mgr Lidia Dolińska

fortepian

I miejsce (grupa IV) na IV Międzyszkolnym Konkursie Miniatur Fortepianowych we Wrocławiu


16 maja 2012r.

Pola Kuszak naucz.mgr Lidia Dolińska fortepian

I miejsce (grupa III) na IV Międzyszkolnym Konkursie Miniatur Fortepianowych we Wrocławiu


16 maja 2012r.
Bernard Biedroń

naucz.mgr Oliwia Górska

fortepian

II miejsce na IV Międzyszkolnym Konkursie Miniatur Fortepianowych we Wrocławiu


16 maja 2012r.

Adrianna Rajzer

naucz.mgr Oliwia Górska

fortepian

II miejsce na IV Międzyszkolnym Konkursie Miniatur Fortepianowych we Wrocławiu


16 maja 2012r.

Karolina Ryba naucz.mgr Lidia Dolińska fortepian
II miejsce (grupa III) na IV Międzyszkolnym Konkursie Miniatur Fortepianowych we Wrocławiu
16 maja 2012r.
Ewa Walczyk

naucz.mgr Oliwia Górska

fortepian

III miejsce na IV Międzyszkolnym Konkursie Miniatur Fortepianowych we Wrocławiu


 

16 maja 2012r.

Marcelina Borecka naucz.mgr Lidia Dolińska fortepian
II  miejsce (grupa trzecia) na IV Międzyszkolnym Konkursie Miniatur Fortepianowych we Wrocławiu
16 maja 2012r.
Wiliam Grabowski naucz.mgr Lidia Dolińska fortepian
II miejsce (grupa II) na IV Międzyszkolnym Konkursie Miniatur Fortepianowych we Wrocławiu
16 maja 2012r.
Łukasz Konieczka naucz.mgr Lidia Dolińska fortepian
II miejsce (grupa II) na IV Międzyszkolnym Konkursie Miniatur Fortepianowych we Wrocławiu
16 maja 2012r.
Izabela Wojsa naucz.mgr Lidia Dolińska fortepian
wyróżnienie (grupa II) na  IV Międzyszkolnym Konkursie Miniatur Fortepianowych we Wrocławiu
16 maja 2012r.
Weronika Pelc

naucz.mgr Małgorzata Rusinek

skrzypce

I miejsce na III Międzyszkolnym Konkursie we Wrocławiu
15 maja 2012r.
Barbara Kaźmierczak
naucz.mgr Agnieszka Szykuła wiolonczela
I miejsce na III Międzyszkolnym Konkursie we Wrocławiu
15 maja 2012r.
Zofia Dzierżanowska

naucz.mgr Agnieszka Golińska

skrzypce

II miejsce na III Międzyszkolnym Konkursie we Wrocławiu


15 maja 2012r.

Michał Krajewski naucz.mgr Agnieszka Golińska skrzypce
II miejsce na III Międzyszkolnym Konkursie we Wrocławiu
15 maja 2012r.
Aleksandra Zajączkowska

naucz.mgr Joanna Bryła

skrzypce

II miejsce na III Międzyszkolnym Konkursie we Wrocławiu


15 maja 2012r.

Maria Pełka naucz.mgr Dariusz Piecha wiolonczela
II miejsce na III Międzyszkolnym Konkursie we Wrocławiu
15 maja 2012r.
Julia Żesławska naucz.mgr Agnieszka Szykuła wiolonczela
II miejsce na III Międzyszkolnym Konkursie we Wrocławiu
15 maja 2012r.
Anna Strońska naucz.mgr Agnieszka Golińska

skrzypce

III miejsce na III Międzyszkolnym Konkursie we Wrocławiu


15 maja 2012r.

Mateusz Bożejko naucz.mgr Dariusz Piecha

wiolonczela

III miejsce na III Międzyszkolnym Konkursie we Wrocławiu


15 maja 2012r.

Anna Leszkowicz

naucz.mgr Agnieszka Szykuła

wiolonczela

III miejsce na III Międzyszkolnym Konkursie we Wrocławiu


15 maja 2012r.

Małgorzata Morys

naucz.mgr Małgorzata Rusinek

skrzypce

III miejsce na III Międzyszkolnym Konkursie we Wrocławiu


15 maja 2012r.

Wiktoria Pabian

naucz.mgr Małgorzata Rusinek

skrzypce

III miejsce na III Międzyszkolnym Konkursie we Wrocławiu


15 maja 2012r.

Natalia Kwiatkowska
naucz.mgr Joanna Bryła skrzypce
III miejsce na III Międzyszkolnym Konkursie we Wrocławiu
15 maja 2012r.
Anna Górkiewicz
naucz.mgr Agnieszka Szykuła
wiolonczela
wyróżnienie na III Międzyszkolnym Konkursie we Wrocławiu
15 maja 2012r.
Joanna Kołaczek

naucz.mgr Joanna Bryła

skrzypce

wyróżnienie na III Międzyszkolnym Konkursie we Wrocławiu


15 maja 2012

Natalia Grzywna naucz.mgr Joanna Bryła

skrzypce

wyróżnienie na III Międzyszkolnym Konkursie we Wrocławiu


15 maja 2012r.

Karolina Miażdżyk naucz.mgr Małgorzata Rusinek

skrzypce

wyróżnienie na III Międzyszkolnym Konkursie we Wrocławiu


15 maja 2012r.

Karolina Jurek

naucz.mgr Waldemar Goliński

skrzypce

wyróżnienie na III Międzyszkolnym Konkursie we Wrocławiu


15 maja 2012r.

Kinga Kałuża

naucz.mgr Waldemar Goliński

skrzypce

wyróżnienie na III Międzyszkolnym Konkursie we Wrocławiu


15 maja 2012r.

Maja Grobelna naucz.mgr Waldemar Goliński skrzypce
wyróżnienie na III Międzyszkolnym Konkursie we Wrocławiu
15 maja 2012r.

Pola Kuszak

naucz.mgr Lidia Dolińska

fortepian

II miejsce na XIII Legnickim Konkursie Pianistycznym


11 maja 2012r.
Maja Welc

naucz.mgr Rafał Wrembel

fortepian

wyróżnienie na Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym dla Młodzieży Brumkovska Klavesa


03 maja 2012r.

Pola Kuszak

naucz.mgr Lidia Dolińska

fortepian

wyróżnienie na II Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym w Szczecinie


21-22 kwietnia 2012r.

Paweł Jach

naucz.mgr Marek Stroński

trąbka

wyroznienie w kategori I na II Makroregionalny Głogowskim Konkursie Trębaczy (miejsca 1 i 2 nie przyznano)


16 kwietnia 2012r.

Jagoda Opania naucz.mgr Małgorzata Klawińska gitara
wyróżnienie na XIV Dolnoślaskim Konkursie Gitarowym  GITARIADA w Klodzku
13-14 kwietnia 2012r.

Paweł Jach

naucz.mgr Marek Stroński

trąbka

II miejsce na międzyszkolnym konkursie miniuatur instrumentów dętych i perkusji we Wrocławiu


2 kwietnia 2012r.

Michał Fąfara

naucz.mgr Marek Stroński trąbka

III miejsce na międzyszkolnym konkursie miniuatur instrumentów dętych i perkusji we Wrocławiu


2 kwietnia 2012r.

Mateusz Białko

naucz.mgr Marek Stroński

trąbka

wyróżnienie na międzyszkolnym konkursie miniuatur instrumentów dętych i perkusji we Wrocławiu


2 kwietnia 2012r.

Paweł Jach

naucz.mgr Marek Stroński

trąbka

wyróżnienie na Ogólnopolskim Konkursie Instrumentów Detych OŁawa


20-21 marca 2012
Martyna Andrzejewska
naucz.mgr Rafał Wrembel fortepian
I miejsce w XI Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym w Goerlitz
13-15 styczeń 2012r.

Maja Welc

naucz.mgr Rafał Wrembel

fortepian

I miejsce w XI Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym w Goerlitz
13-15 styczeń 2012r.

wyróżnienie na Warszawskim Konkursie Pianistycznym


18-20 listopad 2011r.
Daniela Rippel-Markiewicz naucz.mgr Bartłomiej Helwing gitara
II nagroda w Konkursie GITAROMANIAK we Wrocławiu

15 listopad 2011r.

 


 


 

ROK SZKOLNY 2010/2011


Maja Welc

naucz.mgr Rafał Wrembel

fortepian

I miejsce w VI Miniaturowych Zmaganiach Najmłodszych Pianistów w Świdnicy


02 czerwca 2011r.

wyróżnienie Ist. w III Międzyszkolnym Konkursie Miniatur Fortepianowych we Wrocławi


19 maja 2011r.

Martyna Andrzejewska naucz.mgr Rafał Wrembel fortepian

wyróżnienie w VI Miniaturowych Zmaganiach Najmłodszych Pianistów w Świdnicy


02 czerwca 2011r.

Andrzej Herman naucz.mgr Lidia Dolińska fortepian
I miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie Miniatur Fortepianowych we Wrocławiu
19 maja 2011r.
Józef Stangret naucz.mgr Agnieszki Wachowicz fortepian
II miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie Miniatur Fortepianowych we Wrocławiu
19 maja 2011r.
Karolina Ryba naucz.mgr Lidia Dolińska fortepian
III miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie Miniatur Fortepianowych we Wrocławiu
19 maja 2011r.
Karina Gędłek naucz.mgr Oliwia Górska
fortepian
III miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie Miniatur Fortepianowych we Wrocławiu 19 maja 2011r.
Ewa Walczyk naucz.mgr Oliwia Górska fortepian
wyróżnienie IIIst. w III Międzyszkolnym Konkursie Miniatur Fortepianowych we Wrocławiu
19 maja 2011r.
Aleksandra Zajączkowska naucz.mgr Joanna Bryła
skrzypce
Wyróżnienie na XVIII Myzycznych Prezentacjach Młodych Skrzypków w Bystrzycy Kłodzkiej

12-13 maja 2011r.
I miejsce w VI Międzyszkolnym Konkursie "Małego Skrzypka" w kategorii uczniów klas III w Oławie

7 lutego 2011r.
Maja Szuba naucz.mgr Agnieszka Golińska skrzypce .
Wyróżnienie na XVIII Muzycznych Prezentacjach Młodych Skrzypków w Bystrzycy Kłodzkiej
12-13 maja 2011r.
III miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie na Miniaturę we Wrocławiu

 


6 maja 2011r.
Zofia Dzierżanowska naucz.mgr Agnieszka Golińska skrzypce
Wyróżnienie na XVIII Muzycznych Prezentacjach Młodych Skrzypków w Bystrzycy Kłodzkiej


12-13 maja 2011r.
Julia Żesławska naucz.mgr  Agnieszka Szykuła
wiolonczela
III miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie na Miniaturę we Wrocławiu
6 maja 2011r.
Wiktoria Pabian naucz.mgr Małgorzata Rusinek skrzypce

II miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie na Miniaturę we Wrocławiu


6 maja 2011r.
Mateusz Bożejko naucz. mgr Dariusz Piecha wiolonczela

III miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie na Miniaturę we Wrocławiu


6 maja    2011r.
Michał Krajewski naucz.mgr Agnieszka Golińska skrzypce

I miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie na Miniaturę we Wrocławiu


6 maja 2011r.
Marcelina Borecka naucz.mgr Lidia Dolińska fortepian
III miejsce w X Szkolnym Konkursie Pianistycznym w Oławie
15 kwietnia 2011r.
Pola Kuszak naucz.mgr Lidia Dolińska
fortepian
I miejsce w X Szkolnym Konkursie Pianistycznym w Oławie
15 kwietnia 2011r.
II miejsce na VI Festiwalu Polskiej Muzyki Współczesnej dla Pianistów im. Janiny Garści w Lublińcu
5-6 kwietnia 2011r.
Bartłomiej Czyszczoń naucz.mgr Marek Stroński trąbka
II miejsce (grupa A) w Międzyszkolnym Konkursie Miniatur Instrumentów dętych, akordeonu i perkusji
4 kwietnia 2011r.
Inga Rogala naucz.mgr Ludmiła Szuber-Wolny flet

Wyróżnienie (grupa A) w Międzyszkolnym Konkursie Miniatur Instrumentów dętych, akordeonu i perkusji


4 kwietnia 2011r.
Justyna Dorożyńska naucz.mgr Ludmiła Szuber-Wolny flet
II miejsce (grupa A) w Międzyszkolnym Konkursie Miniatur Instrumentów dętych, akordeonu i perkusji

 

4 kwietnia 2011r.
Weronika Pelc naucz.mgr Małgorzata Rusinek skrzypce

III miejsce w VI Międzyszkolnym Konkursie "Małego Skrzypka" w kategorii uczniów klas III w Oławie


7 lutego 2011r.
Małgorzata Morys naucz.mgr Małgorzata Rusinek skrzypce

III miejsce w VI Międzyszkolnym Konkursie "Małego Skrzypka"w kategorii uczniów klas II w Oławie


 

7 lutego 2011r.
Magdalena Woźniak naucz.mgr Małgorzata Rusinek skrzypce
II miejsce w VI Międzyszkolnym Konkursie "Małego Skrzypka" w kategorii uczniów klas III w Oławie


7 lutego 2011r.
Wojciech Stefanowski

naucz.mgr Rafał Wrembel

fortepian

I miejsce w III Szkolnym Konkursie Utworów Polifonicznych


2011r.

Martyna Andrzejewska naucz.mgr Rafał Wrembel fortepian
II miejsce w III Szkolnym Konkursie Utworów Polifonicznych
2011r.
Martyna Rzepka

naucz.mgr Rafał Wrembel

fortepian

II miejsce w III Szkolnym Konkursie Utworów Polifonicznych


2011r.

Julia Chmielowska

naucz.mgr Rafał Wrembel

fortepian

III miejsce w III Szkolnym Konkursie Utworów Polifonicznych


2011r.


 


 

ROK SZKOLNY 2009/2010


Pola Kuszak

naucz.mgr Lidia Dolińska

fortepian

I miejsce w V Miniaturowych Zmaganiach Najmłodszych Pianistów w Świdnicy


8 czerwca 2010r.

Martyna Andrzejewska naucz.mgr Rafał Wrembel fortepian

II miejsce w V Miniaturowych Zmaganiach Najmłodszych Pianistów w Świdnicy


8 czerwca 2010r.

Kinga Świątkowska

naucz.mgr Rafał Wrembel

fortepian

 

wyróżnienie w V Miniaturowych Zmaganiach Najmłodszych Pianistów w Świdnicy


8 czerwca 2010r.
Marta Rzepka

naucz.mgr Rafał Wrembel

fortepian

wyróżnienie w V Miniaturowych Zmaganiach Najmłodszych Pianistów w Świdnicy


8 czerwca 2010r.

Justyna Dorożyńska

naucz.mgr Ludmiła Szuber-Wolny

flet

II miejsce w w VIII Dolnośląskich Miniaturowych Zmagań Flecistów (kategoria II) w Lubaniu


28 kwietnia 2010r.

Inga Rogala

naucz.mgr Ludmiła Szuber-Wolny

flet

II miejsce w VIII Dolnośląskich Miniaturowych Zmagań Flecistów  (kategoria II) w Lubaniu


28 kwietnia 2010r.

Chór Szkoły Muzycznej

naucz.mgr Barbara Kowalczyk

Chór

nagroda "SREBRNY ANIOŁ" w XI Konkursie 'Dolnośląskie Kolędowanie Chórów Szkół Muzycznych" w Swidnicy


23 stycznia 2010r.

Aleksandra Zajączkowska

naucz.mgr Joanna Bryła

skrzypce

I miejsce w V Międzyszkolnym Konkursie "Małego Skrzypka" w Oławie


14 stycznia 2010r.

Pola Kuszak

naucz.mgr Lidia Dolińska

fortepian

II miejsce w kategorii solo w IX Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym w Goerlitz


10 stycznia 2010r.

Martyna Andrzejewska naucz.mgr Rafał Wrembel fortepian
I miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie Pianistycznym we Wrocławiu
2010r.
Martyna Rzepka

naucz.mgr Rafał Wrembel

fortepian

I miejsce w II Szkolnym Konkursie Utworów Polifonicznych


2010r.

 


 


 

ROK SZKOLNY 2008/2009


Pola Kuszak

naucz.mgr Lidia Dolińska

fortepian

I miejsce w IV Miniaturowych Zmaganiach Najmłodszych Pianistów w Świdnicy


9 czerwca 2009r.
Gabriela Welc naucz.mgr Alicja Grabowska fortepian
I miejsce w kategorii solo w VIII Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym w Goerlitz
11 stycznia 2009r.
Józef Stangret Dominik Felkle

naucz.mgr Agnieszka Wachowicz

fortepian

I miejsce w kategorii duety w VIII Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym w Goerlitz


11 stycznia 2009r.

 


 

ROK SZKOLNY 2007/2008


Józef Stangret  Dominik Felkle

naucz.mgr Agnieszka Wachowicz

fortepian

II miejsce w kategorii duety w VII Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym w Goerlitz

 

11 stycznia 2008r.

Copyright © 2011 - Zespół Szkół Nr 20 we Wrocławiu
Szkoła Podstawowa nr 65, Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st.nr 3, Szkoła Muzyczna I st. nr 3