Sukcesy uczniów - Rok szkolny 2015/2016

Spis treści
Sukcesy uczniów
Rok szkolny 2015/2016
Rok szkolny 2014/2015
Rok szkolny 2013/2014
Rok szkolny 2012/2013
Rok szkolny 2011/2012
Rok szkolny 2010/2011
Rok szkolny 2009/2010
Rok szkolny 2008/2009
Rok szkolny 2007/2008
Wszystkie strony


 


ROK SZKOLNY 2015/2016


 

Wiktoria Solarek

naucz.mgr Joanna Kocyan

fortepian

wyróżnienie na Miniaturowych Zmaganiach Najmłodszych Pianistów w Świdnicy tytuł Złotej Rączki


09 czerwiec 2016r.

Piotr Helwing

naucz.mgr Małgorzata Klawińska

gitara

II miejsce na IV Ogólnopolskim Konkursie Gitarowym w Witowicach


04 czerwiec 2016r.

Atena Buranicz

naucz.mgr Waldemar Goliński

skrzypce

I miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Miniatur we Wrocławiu


30 maja 2016r.

Mariam Gelashwili

naucz.mgr Waldemar Goliński

skrzypce

II miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Miniatur we Wrocławiu


30 maja 2016r.

Kinga Kałuża

naucz.mgr Waldemar Goliński

skrzypce

II miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Miniatur we Wrocławiu


30 maja 2016r.

Filip Janas

naucz.mgr Waldemar Goliński

skrzypce

II miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Miniatur we Wrocławiu


30 maja 2016r.

Julia Orłowska

naucz.mgr Waldemar Goliński

skrzypce

III miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Miniatur we Wrocławiu


30 maja 2016r.

Karolina Jurek

naucz.mgr Waldemar Goliński

skrzypce

III miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Miniatur we Wrocławiu


30 maja 2016r.

Hanna Borowska

naucz.mgr Małgorzata Rusinek

skrzypce

I miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Miniatur we Wrocławiu


30 maja 2016r.

Alicja Razik

naucz.mgr Małgorzata Rusinek

skrzypce

II miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Miniatur we Wrocławiu


30 maja 2016r.

Marlena Krajewska

naucz.mgr Małgorzata Rusinek

skrzypce

II miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Miniatur we Wrocławiu


30 maja 2016r.

Dąbrówka Golińska naucz.mgr Agnieszka Golińska skrzypce

I miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Miniatur we Wrocławiu


30 maja 2016r

Urszula Dzierżanowska

naucz.mgr Agnieszka Golińska

skrzypce

I miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Miniatur we Wrocławiu


30 maja 2016r

Jolanta Niewiadomska

naucz.mgr Agnieszka Golińska

skrzypce

I miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Miniatur we Wrocławiu


30 maja 2016r

Michał Krajewski

naucz.mgr Agnieszka Golińska

skrzypce


I miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Miniatur we Wrocławiu


30 maja 2016r

Zuzanna Matuszyk

naucz.mgr Agnieszka Golińska

skrzypce

I miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Miniatur we Wrocławiu


30 maja 2016r

Anna Strońska

naucz.mgr Agnieszka Golińska

skrzypce

II miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Miniatur we Wrocławiu


30 maja 2016r

Iga Szczeciak

naucz.mgr Agnieszka Golińska

skrzypce

II miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Miniatur we Wrocławiu


30 maja 2016r

Anna Bahr

naucz.mgr Agnieszka Golińska

skrzypce

II miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Miniatur we Wrocławiu


30 maja 2016r

Emilia Nowak

naucz.mgr Agnieszka Golińska

skrzypce

wyróżnienie na Międzyszkolnym Konkursie Miniatur we Wrocławiu


30 maja 2016r

Filip Kurachowski

naucz.mgr Julian Kwiatkowski

akordeon

I miejsce na XIII Międzyszkolnym Konkursie Akordeonowym we Wrocławiu


 

27-28 maja 2016r.

Oskar Matuszyk

naucz.mgr Julian Kwiatkowski

akordeon

II miejsce na XIII Międzyszkolnym Konkursie Akordeonowym we Wrocławiu


27-28 maja 2016r.

Tymon Zamojski

naucz.mgr Julian Kwiatkowski

akordeon

wyróżnienie na XIII Międzyszkolnym Konkursie Akordeonowym we Wrocławiu


27-28 maja 2016r.

Miłosz Judecki

naucz.mgr Julian Kwiatkowski

akordeon

wyróżnienie na XIII Międzyszkolnym Konkursie Akordeonowym we Wrocławiu


27-28 maja 2016r.

Emil Krawiec

naucz.mgr Julian Kwiatkowski

akordeon

 

wyróżnienie na XIII Międzyszkolnym Konkursie Akordeonowym we Wrocławiu


27-28 maja 2016r.

Urszula Dzierżanowska

naucz.mgr Agnieszka Golińska

skrzypce

wyróżnienie na XIII Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym im. Grażyny Bacewicz we Wrocławiu


24 maja 2016r.

Oliwia Maniawska

naucz.mgr Agnieszka Szykuła

wiolonczela

wyróżnienie z najwyższą puktacją na XX Spotkaniach Najmłodszych Wiolonczelistów w Kłodzku


22 maja 2016r.

Maja Kędziora

Wiktoria Solarek

naucz.mgr Agnieszka Wachowicz

naucz.mgr Joanna Kocyan

fortepian

III miejsce na XVI Ogólnopolskim Konkursie Duetów Fortepianowych w Jeleniej Górze


20-21 maja 2016r.

Xavier Schier

naucz.mgr Grzegorz Szymański

perkusja

III miejsce na Konkursie gry na zestawie perkusyjnym i werblu w ramach XII Festiwalu Rytmu "Drum Battle-Legnica 2016"


19-21 maja 2016r.

Daria Omelaniuk

naucz.mgr Alicja Grabowska

fortepian

wyróżnienie na Międzyszkolnym Konkursie Miniatur we Wrocławiu


16 maja 2016r

Julia Szewczyk

naucz.mgr Alicja Grabowska

fortepian

wyróżnienie na Międzyszkolnym Konkursie Miniatur we Wrocławiu


16 maja 2016r

Martyna Porębska

naucz.mgr Oliwia Górska

fortepian

wyróżnienie na XVII Legnickim Konkursie Pianistycznym Szkół Muzycznych I stopnia


13 maja 2016r

Julia Szewczyk

naucz.mgr Alicja Grabowska

fortepian

wyróżnienie na XVII Legnickim Konkursie Pianistycznym Szkół Muzycznych I stopnia


13 maja 2016r

Atena Buranicz

naucz.mgr Waldemar Goliński

skrzypce

wyróżnienie na XXIII Prezentacjach Młodych Skrzypków w Bystrzycy Kłodzkiej


12 maja 2016r

Ewa Kasprzak

naucz.mgr Ludmiła Szuber-Wolny

flet

I miejsce na I Ogólnoposkim Konkursie Instrumentów Dętych Drewnianych w Namysłowie


6-7 maja 2016r

Oliwia Maniawska

naucz.mgr Agnieszka Szykuła

wyróżnienie na XXII Spotkaniach Najmłodszych Wiolonczelistów w Kłodzku (najwyższa punktacja)


22 kwietnia 2016r

Ewa Kasprzak

naucz.mgr Ludmiła Szuber-Wolny

flet

I miejsce na XI Dolnośląskich Miniaturowych Zmaganiach Flecistów


20 kwietnia 2016r

Weronika Łuciów

naucz.mgr Ludmiła Szuber-Wolny

flet

I miejsce na XI Dolnośląskich Miniaturowych Zmaganiach Flecistów


20 kwietnia 2016r

Lena Czekaj

naucz.mgr Ludmiła Szuber-Wolny

flet

I miejsce na XI Dolnośląskich Miniaturowych Zmaganiach Flecistów


20 kwietnia 2016r

Ewa Kasprzak

naucz.mgr Ludmiła Szuber-Wolny

flet

wyróżnienie na Ogólnopolskim Wiosennym Festiwalu Fletowym w Sochaczewie


12 kwietnia 2016r

Weronika Łuciów

naucz.mgr Ludmiła Szuber-Wolny

flet

I miejsce na VIII Międzyszkolnym Konkursie Miniatur w Namysłowie


11 kwietnia 2016r

Franciszek Kaczyński

naucz.mgr Aleksander Zalewski

trąbka

I miejsce na IX Międzyszkolnym Konkursie Miniatur Muz. Sekcji Instr. Dętych, Perkusji, i Akordeonu w Namysłowie


11 kwietnia 2016r.

Oskar Matuszyk

naucz.mgr Julian Kwiatkowski

akordeon

III miejsce na VIII Międzyszkolnym Konkursie Miniatur w Namysłowie


11 kwietnia 2016r.

Kajetan Zamojski

naucz.mgr Grzegorz Szymański

perkusja

I miejsce na IX Międzyszkolnym Konkursie Miniatur Muz. Sekcji Instr. Dętych, Perkusji i Akordeonu w Namysłowie


11 kwietnia 2016r.

Agnieszka Semeniuk

naucz.mgr Józef Kozieł

klarnet

II miejsce na IX Międzyszkolnym Konkursie Miniatur Muz. Sekcji Instr. Dętych, Perkusji i Akordeonu w Namysłowie


11 kwietnia 2016r.

Józef Bander

naucz.mgr Marek Stroński

trąbka

II miejsce na IX Międzyszkolnym Konkursie Miniatur Muz. Sekcji Instr. Dętych, Perkusji i Akordeonu w Namysłowie


11 kwietnia 2016r.

Olgierd Pitucha

naucz.mgr Jerzy Porębski

waltornia

III miejsce na IX Międzyszkolnym Konkursie Miniatur Muz. Sekcji Instr. Dętych, Perkusji i Akordeonu w Namysłowie


11 kwietnia 2016r.

Maria Błaś

naucz.mgr Agnieszka Gorajska

flet

wyróżnienie na IX Międzyszkolnym Konkursie Miniatur Muz. Sekcji Instr. Dętych, Perkusji i Akordeonu w Namysłowie


11 kwietnia 2016r.

Karol Barczyk

naucz.mgr Michał Polak

perkusja

wyróżnienie na IX Międzyszkolnym Konkursie Miniatur Muz. Sekcji Instr. Dętych, Perkusji i Akordeonu w Namysłowie


11 kwietnia 2016r.

Mikołaj Pieczaba

naucz.mgr Mariusz Bałdyga

klarnet

wyróżnienie na IX Międzyszkolnym Konkursie Miniatur Muz. Sekcji Instr. Dętych, Perkusji i Akordeonu w Namysłowie


11 kwietnia 2016r.

Ewa Kasprzak

Weronika Łuciów

Lena Czekaj

naucz.mgr Ludmiła Szuber-Wolny

trio

fletowe

I miejsce (kategoria zespoly) na Międzynarodowym Konkursie Fletowym w Jastrzębiu Zdroju


8-9 kwietnia 2016r

Ewa Kasprzak

naucz.mgr Ludmiła Szuber-Wolny

flet


wyróżnienie (kategoria solista) na Międzynarodowym Konkursie Fletowym w Jastrzębiu Zdroju


8-9 kwietnia 2016r

Radosław Chielowski

naucz.mgr Grzegorz Szymański

perkusja

wyróżnienie na VIII Zachodniopomorskim Konkursie Perkusyjnym dla uczniów SM I st. w Szczecinie


20-21 marca 2016r

Sara Frąszczak

naucz.mgr Dominik Masa

gitara

I miejsce na XIV Międzyszkolnym Konkursie Miniatur w Lubaniu


18 marca 2016r

Piotr Helwing

naucz.mgr Małgorzata Klawińska

gitara

I miejsce na XIV Międzyszkolnym Konkursie Miniatur w Lubaniu


18 marca 2016r

Elżbieta Dzierżanowska

naucz.mgr Agnieszka Szykuła

wiolonczela

I miejsce na XIV Międzyszkolnym Konkursie Miniatur w Lubaniu


18 marca 2016r.

Barbara Kaźmierczak

naucz.mgr Agnieszka Szykuła

wiolonczela

I miejsce na XIV Międzyszkolnym Konkursie Miniatur w Lubaniu


18 marca 2016r

Atena Buranicz

naucz.mgr Waldemar Goliński

skrzypce

I miejsce na XIV Międzyszkolnym Konkursie Miniatur w Lubaniu


18 marca 2016r

Zuzanna Matuszyk

naucz.mgr Agnieszka Golińska

skrzypce

I miejsce na XIV Międzyszkolnym Konkursie Miniatur w Lubaniu


18 marca 2016r

Maria Pełka

naucz.mgr Dariusz Piecha

wiolonczela

II miejsce na XIV Międzyszkolnym Konkursie Miniatur w Lubaniu


18 marca 2016r

Jan Goszczyński

naucz.mgr Małgorzata Klawińska

gitara

II miejsce na XIV Międzyszkolnym Konkursie Miniatur w Lubaniu


18 marca 2016r

Teresa Jureczko

naucz.mgr Dariusz Piecha

wiolonczela

III miejsce na XIV Międzyszkolnym Konkursie Miniatur w Lubaniu


18 marca 2016r

Julia Szewczyk

naucz.mgr Alicja Grabowska

fortepian

wyróżnienie na XI Ogólnopolskim "Łowieckim" Konkursie Miniatur Fortepianowych we Wrocławiu


18-19 marca 2016r.

Filip Kurachowski

naucz.mgr Julian Kwiatkowski

akordeon

I miejsce na I Akordeonowym Turnieju Hrabstwa Kłodzkiego


12 marca 2016r.

Igor Morawski

naucz.mgr Julian Kwiatkowski

akordeon

I miejsce na I Akordeonowym Turnieju Hrabstwa Kłodzkiego


12 marca 2016r.

Oskar Matuszyk

naucz.mgr Julian Kwiatkowski

akordeon

II miejsce na I Akordeonowym Turnieju Hrabstwa Kłodzkiego


12 marca 2016r.

Atena Buranicz

naucz.mgr Waldemar Goliński

skrzypce

wyróżnienie I st. na XV Prezentacjach Miniatur Skrzypcowych w Sieradzu


11 marca 2016r.

Dąbrówka Golińska

naucz.mgr Agnieszka Golińska

skrzypce

wyróżnienie na XV Prezentacjach Miniatur Skrzypcowych w Sieradzu


11 marca 2016r.

Zuzanna Matuszyk

naucz.mgr Agnieszka Golińska

skrzypce

wyróżnienie na XV Prezentacjach Miniatur Skrzypcowych w Sieradzu


11 marca 2016r.

Atena Buranicz

naucz.mgr Waldemar Goliński

skrzypce

I miejsce na X Konkursie Małego Skrzypka w Oławie


20 stycznia 2016r.

Jola Niewiadomska

naucz.mgr Agnieszka Golińska

skrzypce

II miejsce na X Konkursie Małego Skrzypka w Oławie


20 stycznia 2016r.

Chór Szkoły Muzycznej

naucz.mgr Barbara Kowalczyk

śpiew

Złoty Anioł na XVII Dolnośląskim Kolędowaniu Chórów Szkół Muzycznych I i II st. w Świdnicy


29 stycznia 2016r.

Oskar Matuszyk

naucz.mgr Julian Kwiatkowski

akordeon

I miejsce na XIII Prezentacjach Muzyki Akordeonowej "HARMONIA VIVA"


4 grudnia 2015r.

Ewa Kasprzak

naucz.mgr Ludmiła Szuber-Wolny

flet

III miejsce na XVII Ogólnopolskim Konkursie Młodych Solistów w Jaworznie


26-27 listopad 2015r.

Weronika Łuciów

naucz.mgr Ludmiła Szuber-Wolny

flet

wyróżnienie na XVII Ogólnopolskim Konkursie Młodych Solistów w Jaworznie


26-27 listopad 2015r.

Ewa Kasprzak

Weronika Łuciów

Lena Czekaj

naucz.mgr Ludmiła Szuber-Wolny

trio

fletowe

wyróżnienie I st. na XVII Międzynarodowym Przeglądzie Zespołów Kameralnych w Jaworze


21 listopad 2015r.


Ewa Kasprzak

Barbara Kazimierczak

Szymon Dąbrowski

naucz.mgr Julian Kwiatkowski

trio fortepianowe

wyróżnienie I st. na XVII Międzynarodowym Przeglądzie Zespołów Kameralnych w Jaworze


 

26-27 listopad 2015r.

 

 



Copyright © 2011 - Zespół Szkół Nr 20 we Wrocławiu
Szkoła Podstawowa nr 65, Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st.nr 3, Szkoła Muzyczna I st. nr 3