Sukcesy uczniów - Rok szkolny 2014/2015

Spis treści
Sukcesy uczniów
Rok szkolny 2015/2016
Rok szkolny 2014/2015
Rok szkolny 2013/2014
Rok szkolny 2012/2013
Rok szkolny 2011/2012
Rok szkolny 2010/2011
Rok szkolny 2009/2010
Rok szkolny 2008/2009
Rok szkolny 2007/2008
Wszystkie strony

ROK SZKOLNY 2014/2015


Julia Dworczyk

naucz.mgr Anna Maksoń

fortepian

II miejsce w grupie I na X Miniaturowych Zmaganiach Najmłodszych Pianistów w Świdnicy


11 czerwca 2014r.

Martyna Porębska naucz.mgr Oliwia Górska fortepian

II miejsce w grupie II na X Miniaturowych Zmaganiach Najmłodszych Pianistów w Świdnicy


11 czerwca 2014r.

Antoni Miłaszewicz

naucz.mgr Anna Maksoń

fortepian

I miejscew grupie I na X Miniaturowych Zmaganiach Najmłodszych Pianistów w Świdnicy


11 czerwca 2014r.

Karol Rot

naucz.mgr Anna Maksoń

fortepian

IV miejsce w grupie II na X Miniaturowych Zmaganiach Najmłodszych Pianistów w Świdnicy


11 czerwca 2014r.

Daria Omelaniuk

naucz.mgr Alicja Grabowska

fortepian

wyróżnienie w grupie II na X Miniaturowych Zmaganiach Najmłodszych Pianistów w Świdnicy


11 czerwca 2014r.

Olga Żabska  Zofia Gładysz

naucz.mgr Agnieszka Wachowicz

fortepian

I miejsce na XV Ogólnopolskim Konkursie Duetów Fortepianowych w Jeleniej Górze


23 maja 2015r.

Zuzanna Kołodziej

naucz.mgr Barbara Kowalczyk

śpiew

wyróżnienie na XV Regionalnym Konkursie Recytatorskim kategoria poezja śpiewana

18 kwietnia 2015r

Zuzanna Kołodziej

naucz.mgr Barbara Kowalczyk

śpiew

wyróżnienie na XV Powiatowym Konkursie Recytatorskim kategoria poezja śpiewana


18 kwietnia 2015r

Filip Bujak

naucz.mgr Michał Polak

perkusja
I miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Miniatur Instrumentów Dętych i Perkusji we Oleśnicy
13 kwietnia 2015r

Ewa Kasprzak

naucz.mgr Ludmiła Szuber-Wolny

flet

III miejsce na XIV Ogólnopolskim Wiosennym Festiwalu Fletowym w Sochaczewie


13 kwietnia 2015r.

Ewa Kasprzak

naucz.mgr Ludmiła Szuber-Wolny

flet

I miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Miniatur Instrumentów Dętych i Perkusji we Oleśnicy


13 kwietnia 2015r.

Oskar Matuszyk

naucz.mgr Julian Kwiatkowski

akordeon

II miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Miniatur Instrumentów Detych i Perkusji we Oleśnicy


13 kwietnia 2015r.

Michał Krajewski

naucz.mgr Agnieszka Golińska

skrzypce

II miejsce (I miejsca nie przyznano) na XVII Konfrontacjach Młodych Skrzypków w Świdnicy


29 marca 2015r.

Anna Strońska

naucz.mgr Agnieszka Golińska

skrzypce

wyróżnienie na XVII Konfrontacjach Młodych Skrzypków w Świdnicy


29 marca 2015r.

Oskar Matuszyk

naucz.mgr Julian Kwiatkowski

akordeon

I miejsce na VII Turnieju Młodych Akordeonistów w Oleśnicy


25 marca 2015r.

Filip Kurachowski

naucz.mgr Julian Kwiatkowski

akordeon

II miejsce na VII Turnieju Młodych Akordeonistów w Oleśnicy


25 marca 2015r.

Zuzanna Kołodziej

naucz.mgr Barbara Kowalczyk

śpiew
I miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim kategoria poezja śpiewana
21 marca 2015r.
Wojciech Stefanowski

naucz.mgr Barbara Kowalczyk

śpiew
wyróżnienie na Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim kategoria poezja śpiewana
21 marca 2015r.

CHÓR SZKOLNY

naucz.mgr Barbara Kowalczyk

śpiew

Srebrny Anioł na XVI Dolnośląskim Kolędowaniu Chórów S.M. I i II st. w Świdnicy


25 listopada 2014r.

Anna Strońska

naucz.mgr Barbara Kowalczyk

śpiew

I miejsce na III Dolnośląskim Konkursie Pieśni Artystycznej we Wrocławiu


25 listopada 2014r.

Zuzanna Kołodziej

naucz.mgr Barbara Kowalczyk

śpiew

III miejsce na III Dolnośląskim Konkursie Pieśni Artystycznej weWrocławiu

25 listopada 2014r.

Ewa Kasprzak

naucz.mgr Ludmiła Szuber-Wolny

flet

.

wyróżnienie na Ogólnopolskim Konkursie Fletowym "SIRINX" w Kedzierzynie-Koźlu


25 listopada 2014r


 



Copyright © 2011 - Zespół Szkół Nr 20 we Wrocławiu
Szkoła Podstawowa nr 65, Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st.nr 3, Szkoła Muzyczna I st. nr 3