Sukcesy uczniów - Rok szkolny 2013/2014

Spis treści
Sukcesy uczniów
Rok szkolny 2015/2016
Rok szkolny 2014/2015
Rok szkolny 2013/2014
Rok szkolny 2012/2013
Rok szkolny 2011/2012
Rok szkolny 2010/2011
Rok szkolny 2009/2010
Rok szkolny 2008/2009
Rok szkolny 2007/2008
Wszystkie strony

 

ROK SZKOLNY 2013/2014


Hanna Papas-Popowska

naucz.mgr Małgorzata Klawińska

gitara

III miejsce na Ogólnopolskim Konkursie Gitarowym "Wśród pól" w Witowicach


14 czerwca 2014r.

Wiktoria Liszczyńska

naucz.mgr Małgorzata Klawińska

gitara

wyróżnienie na Ogólnopolskim Konkursie Gitarowym "Wśród pól" w Witowicach


14 czerwca 2014r.

Martyna Porębska

naucz.mgr Oliwia Górska

fortepian

I miejsce na IX Miniaturowych Zmaganiach Najmłodszych Pianistów w Świdnicy


5 czerwca 2014r.

Daria Omelaniuk

naucz.mgr Alicja Grabowska

fortepian

I miejsce na IX Miniaturowych Zmaganiach Najmłodszych Pianistów w Świdnicy


5 czerwca 2014r.

Oliwia Maniawska

naucz.mgr Agnieszka Szykuła

wiolonczela

wyróżnienie I stopnia na Ogólnopolskich Igraszkach Wiolonczelowych w Oleśnicy


31 maja 2014r.

Teresa Solecka

naucz.mgr Dariusz Piecha

wiolonczela

wyróżnienie I stopnia na Ogólnopolskich Igraszkach Wiolonczelowych w Oleśnicy


31 maja 2014r.

Wiktoria Gałecka

naucz.mgr Dariusz Piecha

wiolonczela

wyróżnienie II stopnia na Ogólnopolskich Igraszkach Wiolonczelowych w Oleśnicy


31 maja 2014r.

Olga Żabska

Zofia Gładysz

naucz.mgr Agnieszka Wachowicz

fortepian

II miejsce na XIV Ogólnopolskim Konkursie Duetów Fortepianowych w Jeleniej Górze


24 maja 2014r.

Wiktoria Liszczyńska

naucz.mgr Małgorzata Klawińska

gitara

I miejsce na Ogólnopolskim Konkursie Gitarowym "Trenuj wytrwale jak Justyna Kowalczyk" w Oleśnicy


23 maja 2014r.

Hanna Papas-Popowska

naucz.mgr Małgorzata Klawińska

gitara

III miejsce na Ogólnopolskim Konkursie Gitarowym "Trenuj wytrwale jak Justyna Kowalczyk" w Oleśnicy


23 maja 2014r.

Urszula Dzierżanowska

naucz.mgr Agnieszka Golińska

skrzypce

III miejsce na Muzycznych Prezentacjach Młodych Skrzypków w Bystrzycy Kłodzkiej


15-16 maja 2014r.

Michał Krajewski

naucz.mgr Agnieszka Golińska

skrzypce

wyróżnienie na Muzycznych Prezentacjach Młodych Skrzypków w Bystrzycy Kłodzkiej


15-16 maja 2014r.

Ewa Kasprzak

aucz.mgr Ludmiła Szuber-Wolny

flet

Grand Prix na X Dolnośląskich Miniaturowych Zmaganiach Flecistów


14 maja 2014r.

Lena Czekaj

naucz.mgr Ludmiła Szuber-Wolny

flet

I miejsce na X Dolnośląskich Miniaturowych Zmaganiach Flecistów


14 maja 2014r.

Weronika Łuciów

naucz.mgr Ludmiła Szuber-Wolny

flet

III miejsce na X Dolnośląskich Miniaturowych Zmaganiach Flecistów


14 maja 2014r.

Julia Szewczyk

naucz.mgr Alicja Grabowska

fortepian

I miejsce na VI Międzyszkolnym Konkursie Pianistycznym we Wrocławiu


12 maja 2014r.

Martyna Porębska

naucz.mgr Oliwia Górska

fortepian

I miejsce na VI Międzyszkolnym Konkursie Pianistycznym we Wrocławiu


12 maja 2014r.

Kamil Marczak

naucz.mgr Oliwia Górska

fortepian

II miejsce na VI Międzyszkolnym Konkursie Pianistycznym we Wrocławiu


12 maja 2014r.

Daria Omelaniuk

naucz.mgr Alicja Grabowska

fortepian

III miejsce na VI Międzyszkolnym Konkursie Pianistycznym we Wrocławiu


12 maja 2014r.

Barnard Biedroń

naucz.mgr Oliwia Górska

fortepian

III miejsce na VI Międzyszkolnym Konkursie Pianistycznym we Wrocławiu


12 maja 2014r.
Milena Wójcicka

naucz.mgr Alicja Grabowska

fortepian

wyróżnienie na VI Międzyszkolnym Konkursie Pianistycznym we Wrocławiu


12 maja 2014r.

Jacek Stefanowski

naucz.mgr Alicja Grabowska

fortepian

wyróżnienie na VI Międzyszkolnym Konkursie Pianistycznym we Wrocławiu


12 maja 2014r.

Maja Boreczek

naucz.mgr Rafał Wrembel

fortepian

wyróżnienie II st na VI Międzyszkolnym Konkursie Pianistycznym we Wrocławiu


12 maja 2014r.

Barbara Kazimierczak

naucz.mgr Agnieszka Szykuła

wiolonczela

wyróżnienie I stopnia na Ogólnopolskich Konfrontacjach Wiolonczelowych w Bydgoszczy


9 maja 2014r.

Paweł Jach

naucz.mgr Marek Stroński

trąbka

III miejsce na III Ogólnopolskim Konkursie Trębaczy w Głogowie


28-29 kwietnia 2014r.

Ewa Kasprzak

naucz.mgr Ludmiła Szuber-Wolny

flet

wyróznienie na III Międzynarodowym Konkursie Fletowym w Jastrzębiu-Zdroju


25-26 kwietnia 2014r.

Jagoda Opania

naucz.mgr Małgorzata Klawińska

gitara

III miejsce na XVI Dolnośląskim Konkursie Gitarowym "Gitariada" w Kłodzku


25-26 kwietnia 2014r.

Hanna Papas-Popowska

naucz.mgr Małgorzata Klawińska

gitara

wyróżnienie na XVI Dolnośląskim Konkursie Gitarowym "Gitariada" w Kłodzku


25-26 kwietnia 2014r.

Wiktoria Liszczyńska

naucz.mgr Małgorzata Klawińska

gitara

wyróżnienie na XVI Dolnośląskim Konkursie Gitarowym "Gitariada" w Kłodzku


25-26 kwietnia 2014r.

Maja Welc

naucz.mgr Rafał Wrembel

fortepian

wyróznienie na Podkarpackich Spotkaniach Pianistycznych w Krośnie


25 kwietnia 2014r.

Julia Michalska

naucz.mgr Dariusz Piecha

wiolonczela

I miejsce na XII Międzyszkolnym Konkursie na Miniaturę w Lubaniu


11 kwietnia 2014r.

Zuzanna Kołodziej

naucz.mgr Małgorzata Rusinek

skrzypce

I miejsce na XII Międzyszkolnym Konkursie na Miniaturę w Lubaniu


11 kwietnia 2014r.

Barbara Kazimierczak

naucz.mgr Agnieszka Szykuła

wiolonczela

II miejsce na XII Międzyszkolnym Konkursie na Miniaturę w Lubaniu


11 kwietnia 2014r.

Julia Szychowska naucz.mgr Dariusz Piecha wiolonczela

III miejsce na XII Międzyszkolnym Konkursie na Miniaturę w Lubaniu


11 kwietnia 2014r.

Oskar Matuszyk

naucz.mgr Julian Kwiatkowski

akordeon

II miejsce na VI Turnieju Młodych Akordeonistów w Oleśnicy


9 kwietnia 2014r

Filip Kurachowski

naucz.mgr Julian Kwiatkowski

akordeon

I miejsce na VI Turnieju Młodych Akordeonistów w Oleśnicy


9 kwietnia 2014r.

Maja Welc

naucz.mgr Rafał Wrembel

fortepian

III miejsce na VI Konkursie Młodych Pianistów w Skarżysko-Kamienna

7-8 kwietnia 2014r.

Wiktoria Szewczyk

naucz.mgr Józef Kozieł

klarnet

I miejsce na IV Międzyszkolnym Konkursie Miniatur we Wrocławiu


7 kwietnia 2014r.

Michał Fąfara

naucz.mgr Marek Stroński

trąbka

II miejsce na IV Międzyszkolnym Konkursie Miniatur we Wrocławiu


7 kwietnia 2014r.

Kajetan Pieczba

naucz.mgr Marek Stroński

trąbka

wyróznienie na IV Międzyszkolnym Konkursie Miniatur we Wrocławiu


7 kwietnia 2014r.

Lena Czekaj

naucz.mgr Ludmiła Szuber-Wolny

flet

III miejsce na IV Międzyszkolnym Konkursie Miniatur we Wrocławiu


7 kwietnia 2014r.

Ewa Szymanowska

naucz.mgr Jerzy Porębski

waltornia

wyróznienie na IV Międzyszkolnym Konkursie Miniatur we Wrocławiu


7 kwietnia 2014r.

Emilia Wakulska

naucz.mgr Izabela Chudy

flet

wyróznienie na IV Międzyszkolnym Konkursie Miniatur we Wrocławiu


7 kwietnia 2014r.

Aleksandra Zajączkowska

naucz.mgr Joanna Bryła

skrzypce

II miejsce na XVI Knfrontacjach Młodych Skrzypków w Świdnicy


5 kwietnia 2014r.

Zofia Dzierżanowska

naucz.mgr Agnieszka Golińska

skrzypce

III miejsce na XVI Konfrontacjach Młodych Skrzypków w Świdnicy


5 kwietnia 2014r.

Michał Krajewski

naucz.mgr Agnieszka Golińska

skrzypce

III miejsce na XII Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym im G. Bacewicz we Wrocławiu


1-3 kwietnia 2014r.

Ewa Kasprzak

naucz.mgr Ludmiła Szuber-Wolny

flet

I miejsce na XXIII Konfrontacjach Instrumentów Dętych w Oławie


 

25-26 marca 2014r.
Pola Kuszak naucz.mgr Lidia Dolińska fortepian

III miejsce na XIX Ogólnopolskim Turnieju Pianistycznym w Żaganiu


20-22 lutego 2014r.

CHÓR SZKOLNY

naucz.mgr Barbara Kowalczyk

śpiew

Złoty Anioł ( I miejsce) na XV Dolnośląskim Kolędowaniu  Chórów Szkół Muzycznych I i II stopnia w Świdnicy


31 stycznia 2014r.

Urszula Dzierżanowska

naucz.mgr Agnieszka Golińska

skrzypce

I miejsce na IX Konkursie Małego Skrzypka w Oławie


20 stycznia 2014r.

Michał Krajewski

naucz.mgr Agnieszka Golińska

skrzypce

II miejsce na IX Konkursie Małego Skrzypka w Oławie


20 stycznia 2014r.

Jolanta Niewiadomska

naucz.mgr Agnieszka Golińska

skrzypce

III miejsce na IX Konkursie Małego Skrzypka w Oławie


20 stycznia 2014r.

Anna Strońska

naucz.mgr Agnieszka Golińska

skrzypce

III miejsce na IX Konkursie Małego Skrzypka w Oławie


20 stycznia 2014r.

Maja Welc

naucz.mgr Rafał Wrembel

fortepian

II miejsce na XIII Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym w Gorlitz


10 stycznia 2014r.

Julia Szewczyk

naucz.mgr Alicja Grabowska

fortepian

III miejsce na XIII Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym w Gorlitz


10 stycznia 2014r.

Anna Strońska naucz.mgr Barbara Kowalczyk

śpiew

III miejsce na II Dolnośląskim Konkursie Pieśni Artystycznej we Wrocławiu
13 grudnia 2013r.
Weronika Poloch

naucz.mgr Barbara Kowalczyk

śpiew

wyróżnienie na II Dolnośląskim Konkursie Pieśni Artystycznej we Wrocławiu


13 grudnia 2013r.
Karolina Ryba naucz.mgr Barbara Kowalczyk śpiew


wyróżnienie na II Dolnośląskim Konkursie Pieśni Artystycznej we Wrocławiu
13 grudnia 2013r.

Ewa Kasprzak

naucz.mgr Ludmiła Szuber-Wolny

flet

II miejsce (I-go nie przyznano) na XIII Ogólnopolskim Konkursie Solistów w Jaworznie


27-29 listopad 2013r.

Maja Welc

naucz.mgr Rafał Wrembel

fortepian

III miejsce na IV Warszawskim Konkursie Pianistycznym


22 listopad 2013r.

 


 



Copyright © 2011 - Zespół Szkół Nr 20 we Wrocławiu
Szkoła Podstawowa nr 65, Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st.nr 3, Szkoła Muzyczna I st. nr 3